لوله آتشخوار

فروش ویژه اسلایسر هندوانه

هم اکنون این محصول با 65 درصد تخفیف عرضه شده است

فقط 10000 تومان 

خرید اینترنتی

»

"پدر نیکوکار" به 70 کودک یتیم تجاوز کرد/ مرگ دردناک عاقبت بیان حقیقت‌های تلخ

مردی که به نام نیکوکاری به کودکان بی سرپرست تجاوز می کرد، توسط کودکان هویتش برای مردم فاش شد.

پدری که مورد افتخار خانواده اش  و مردم بود، به عنوان سرپرست به بیش از هفتاد بچه بی سر پرست به دختران تحت پوشش تجاوز کرد.

"پدر نیکوکار" به 70 کودک یتیم تجاوز کرد/ مرگ دردناک عاقبت بیان حقیقت‌های تلخ

کودکان بی سرپرست,اخبار حوادث,حوادث روز,حوادث ایران,مرکز فوریت های پلیسی,روزنامه حوادث,حوادث امروز,عکس حوادث,حوادث تهران,خبر حوادثتجاوز تجاوز جنسی,عکس تجاوز,تجاوز به دختر,تجاوز به زنان,داستان تجاوز

این پدر که در یک برنامه تلویزیونی به عنوان سرپرستی و حمایت از هفتاد بچه بی سرپرست مورد تقدیر قرار گرفته است حالا بدلیل یک سلسله از تجاوز به بچه ها در بازداشت بسر میبرد.

"بیل راسبون" که سعی میکرد با تهدید کردن قربانی هایش از فاش شدن سواستفاده هایش جلوگیری کند. وی انها را تهدید میکرده که اگر او را به عنوان یک تجاوز گر بچه ها فاش کنند به مرگ دردناکی دچار خواهند شد.

راسبون ادعا میکند او با متجاوز خود رابطه جنسی نداشته و منتظر مانده تا او هجده ساله شود اما هیئت منصفه ادعای او را رد کرده اند چون قربانی چندین سال قبل به پزشکی که به علت افسردگی ناش از تجاوز کمک گرفته اعتراف کرده است.

همچنین کارآگاهان گفته اند که قربانی های او می ترسیدند او را به پلیس لو دهند از آنجایی که او مورد احترام بوده است و ممکن است پلیس باور نکند.

آنها در ادامه گفتند او به یکی از قربانی هایش پیامک های عذرخواهی بابت اسیب روحی که تجاوز او داشته فرستاده است.

به گفته پلیس دومین قربانی بعد از شنیدن موارد تجاوز او پیش پلیس امده است. راسبون که با همسر خود "برندا" که در یک فروشگاه در استون کار می کرد زندگی می کرده است.

آنها که در اواخر سال 2000 در برنامه تلویزیونی تریشا برای معرفی خدمات آنها به بچه ها حضور داشتند و همچنین برای سرپرستی از هفتاد بچه جایزه دریافت کرده بودند.

"برندا" که درجولای  سال 2011 فوت کرد هنگام دریافت جایزه گفته بود ما عاشق بچه ها هستیم. راسبون به روزنامه محلی گفته بود: ما با بعضی از بچه هایی که سرپرستان هستیم در ارتباط بودیم.

او در ادامه گفت: یک روز که ما بیرون رفته بودیم دختری با کالسکه نزدیک ما آمد او کسی بود که ما سرپرستش بودیم و این لحظات است که این کار را با ارزش میکند.

راسبون بعد از اینکه هیئت منصفه او را بدلیل تعدادی از تجاوز و رفتار های بی شرمانه با بچه ها، گناهکار دانسته در بازداشت بسر میبرد. وی ماه اینده برای محاکمه در دادگاه حاضر خواهد شد.

هموطن

جدید ترین مطالب سایت