لوله آتشخوار

فروش ویژه اسلایسر هندوانه

هم اکنون این محصول با 65 درصد تخفیف عرضه شده است

فقط 10000 تومان 

خرید اینترنتی

»

جزئیات تصادف مرگبار تانکر حامل گازوئیل با 2 خودرو

رئیس پلیس راه آذربایجان شرقی در تشریح جزییات تصادف مرگبار حامل گازوییل با دو خودرو در این استان گفت: برخورد تانکر حامل گازوئیل با دو خودروی خاور و پژو 405 در کیلومتر 9 کمربندی مرند، 4 کشته و یک مصدوم برجای گذاشت.

سرهنگ حسن فرجی در تشریح چگونگی وقوع این حادثه گفت: برخورد تانکر حامل محموله گازوئیل در ساعت 17:15 بعد از ظهر امروز منجر به فوت دو سرنشین پژو 405، راننده خاور و یک نفر با هویت نامعلوم شد و راننده تانکر نیز هم اکنون متواری است.

وی ادامه داد: یک نفر با سوختگی بیش از 85 درصد به بیمارستان منتقل و یکی از عوامل آتش نشانی حاضر در صحنه نیز که دچار جراحت جزئی شده بود، به صورت سرپایی درمان شد.

رئیس پلیس راه آذربایجان شرقی علت تامه این سانحه رانندگی را بی احتیاطی از جانب راننده تانکر به علت ناتوانی در کنترل وسیله نقلیه با نقص فنی و بی مبالاتی شرکت نفت به علت صدور بارنامه و تحویل بار به وسیله نقلیه با نقص فنی عنوان کرد.

سرهنگ فرجی با بیان اینکه این تانکر مدل 54 است، یادآور شد: آیا صدور بارنامه حمل گازوئیل برای وسیله ای با عمر 54 سال، با استانداردها مطابقت دارد؟!

رئیس پلیس راه آذربایجان شرقی با بیان اینکه هم اکنون 8 درصد ناوگان باری کشور در محورهای مواصلاتی آذربایجان شرقی تردد می کنند، از بالا بودن میانگین عمر بالای ناوگان حمل و نقل ترانزیتی در استان انتقاد کرد.

سرهنگ فرجی یادآور شد: هم اکنون 30 هزار دستگاه کامیون بدون احتساب خودروهای عبوری و ترانزیتی از جاده ها، تحت پوشش آذربایجان شرقی است و 38 هزار راننده بار در استان فعالیت می کنند.

وی با اشاره به حادثه مشابه دیگری که دیروز با درایت پلیس راه استان به خیر گذشت گفت: روز گذشته نیز نقص فنی یک تریلر در محور مرند - جلفا در چند قدمی بروز فاجعه بود که با هوشیاری به موقع پلیس راه و اطلاع رسانی به موقع راننده تریلر از بروز نقص فنی در خودرو، با هدایت به موقع تریلر توسط عوامل پلیس راه به حاشیه جاده به خیر گذشت.

رئیس پلیس راه آذربایجان شرقی در پایان این سوال را مطرح کرد که آیا با این وضعیت عمر ناوگان حمل و نقل باری، تکرار حوادث تلخی از این دست متصور نیست؟!

هموطن

جدید ترین مطالب سایت