لوله آتشخوار

فروش ویژه اسلایسر هندوانه

هم اکنون این محصول با 65 درصد تخفیف عرضه شده است

فقط 10000 تومان 

خرید اینترنتی

۸ ایده فوق العاده برای دکوراسیون خانه

وقتی دست به تغییر طراحی  دکوراسیون داخلی می زنید، طراحان  مواردی را پیشنهاد می دهند که تا به حال حتی به آنها فکر هم نکرده اید، اما زمانی که وارد زندگی تان می شوند و از آنها استفاده می کنید متوجه می شوید که چقدر بر کیفیت زندگی تان تاثیر می گذارند و  تا به حال چقدر به خودتان سختی داده اید و دیگر حاضر نیستید بدون آنها زندگی کنید. 

این ایده ها به شما کمک خواهند کرد، کارهای خود را راحت تر و سریع تر انجام داده و از آنها لذت ببرید. با ما همراه باشید تا ایده هایی برای کاربردی تر شدن فضای آشپزخانه  به شما معرفی کنیم.

- طراحی دکوراسیون داخلی آشپزخانه مدرن

۸ ایده فوق العاده برای دکوراسیون خانه

طراحی توکار جای مایع ظرفشویی برای این که بتوانید ظاهر مرتب تری به آشپزخانه بدهید و عناصر را تا جایی که می توانید از دید پنهان کنید. می توانید مخزن ظرفی  که در آن مایع ظرفشویی می ریزید را به داخل کابینت منتقل کرده و فقط جایی برای خروج مایع تعبیه کنید. مهم نیست که ظرف مایع تان چقدر زیبا است،  وجود آن کنار سینک  باعث بهم ریختگی ظاهر آشپزخانه می شود. با این کار چهره آشپزخانه حرفه ای تر به نظر می آید.

- طبقه بندی و نظم دهی کشوهای آشپزخانه

۸ ایده فوق العاده برای دکوراسیون خانه

در این آشپزخانه امکان ندارد در کشوها یا کابینت ها به شدت بسته شده و یا با صدای بدی به هم بخورد . با لولاهای آرام بند تمامی درها به آرامی بسته می شود و آرامش را به هم نمی زند و همین کار آرامش و آسایش شما را در درون آشپزخانه فراهم می آورد.

- کابینت های مشکی رنگ در آشپزخانه معاصر  

۸ ایده فوق العاده برای دکوراسیون خانه

پیدا کردن وسایل در فضایی روشن بسیار بهتر از پیدا کردن آن در یک کابینت تاریک و عمیق است . همانطور که در تصویر می بینید تمامی کابینت ها در این آشپزخانه با دراورهای بزرگ جایگزین شده اند. همین کار باعث شده است تا هم آشپزخانه بزرگتر و دلبازتر به نظر بیاید هم کارآیی بهتری داشته باشد.

- نورپردازی آشپزخانه ای به سبک کلاسیک

۸ ایده فوق العاده برای دکوراسیون خانه

به نوشته چیدانه، ممکن است این موضوع به نظرتان بی اهمیت بیاید اما نورپردازی های توکار بسیار مفید هستند زیرا می توانید از آنها برای نورپردازی فضای خاصی یا ایجاد حال و هوای خاصی استفاده کنید و با این کار چهره ای نو به آشپزخانه تان ببخشید و از وقت گذراندن در آشپزخانه تان لذت ببرید.

- طراحی کلید و پریزهای آشپزخانه

۸ ایده فوق العاده برای دکوراسیون خانه

نورها می توانند شدت های مختلفی داشته باشند و شما متناسب با فضا و حس و حال خود می توانید از آنها استفاده کنید. این کار حتی می تواند به صرفه جویی برق نیز کمک کند، چون کنترل شدت روشنایی نورها دست خود شماست.

 

- طراحی گاراژ به سبک روستیک

۸ ایده فوق العاده برای دکوراسیون خانه

درهای هوشمند که به وسیله ریموت ها کنترل می شوند از اتلاف وقت شما جلوگیری خواهند کرد و ایده ای کاربردی برای خانه شماست.

 

  - استفاده از چراغ های حساس به حرکت در ورودی های خانه

۸ ایده فوق العاده برای دکوراسیون خانه

با استفاده از این چراغ ها در ورودی خانه تان دیگر هرگز در تاریکی به دنبال کلیدهای تان نخواهید گشت.

- استفاده از سیستم آبیاری قطره ای در باغچه ها

۸ ایده فوق العاده برای دکوراسیون خانه

با استفاده از این سیستم گیاهان خانگی تان  همیشه شاداب خواهند بود و باغچه ای زیباتر و گیاهانی سالم تر خواهید داشت که انرژی حیات بخشی به شما خواهند داد و از وجود آنها در خانه احساس آرامش خواهید کرد.

هموطن

 

جدید ترین مطالب سایت