لوله آتشخوار

فروش ویژه اسلایسر هندوانه

هم اکنون این محصول با 65 درصد تخفیف عرضه شده است

فقط 10000 تومان 

خرید اینترنتی

»

آماری جالب و خواندنی درمورد فیسبوک

شبکه اجتماعی فیسبوک، با تقریبا یک میلیارد و پانصد میلیون کاربر در سراسر جهان،به بزرگترین سایت رسانه ای جهان تبدیل شده است، اما بهتر است کمی شما را از آمار تکان دهنده این شبکه اجتماعی مطلع کنیم.

شما چقدر در مورد کاربران فیسبوک و این شبکه اجتماعی عظیم می دانید؟!شرکت بازاریابی Wishpond با بررسی فیسبوک،۴۰ مورد از آخرین آمار و حقایق جالب را پیرامون بزرگ ترین شبکه اجتماعی جهان یافته و ارائه داده است.ما با بررسی دقیق این حقایق و آمارها به جالب ترین آنها پرداخته ایم.

فیسبوک هنوز خیلی قدیمی و از مد افتاده نیست.تحقیقات این شرکت بازاریابی نشان داده که ۸۷ درصد از کلاس های دبیرستان ها،هنوز هم از فیسبوک استفاده می کنند.حدود ۷۰ درصد از نوجوانان به همراه دوستان و پدر و مادرهایشان،عضو این شبکه اجتماعی بزرگ هستند.اما فیسبوک ممکن است امن نباشد.۶۶ درصد از دختران نوجوان ادعا می کنند که در فیسبوک، مورد آزار و اذیت واقع شده اند.

پست های فیسبوکی در مورد ارسال وضعیت تعاملات کاربران بیش از ۲۲۵ درصد از زمانی که یک کاربر تصمیم به تغییر ریلیشن شیپ (روابطی که کاربر در حال حاضر در آن به سر می برد) خود در طول روز می گیرد،بیشتر است. تنها ۲۸ درصد از زوج های جوان،پس از چند ساعت از ازدواج خود،ریلیشن شیپ خود را در فیسبوک تغییر می دهند.

شایع ترین افردای که "unfriend" (لغو دوستی) را دریافت می کنند،مربوط به دوستی های دبیرستانی در میان نوجوانان است.

۱۹٫۴ درصد آمریکایی ها نمی توانند به فیسبوک در محیط کارشان دسترسی داشته باشند.اما در مقابل،تقریبا ۳۰ درصد آمریکایی ها از فیسبوک در طول کارشان استفاده و به این شبکه اجتماعی دسترسی دارند.

جالب است بدانید،بیشترین کاربران فعال در فیسبوک،مربوط به کانادا است و این کشور به همراه ایالات متحده،در مجموع،۱۵۷ میلیون کاربر فعال روزانه در فیسبوک دارند.

گفتنی است؛فیسبوک ۲۵۳ میلیون کاربر فعال در آسیا دارد.

هموطن

جدید ترین مطالب سایت