لوله آتشخوار

فروش ویژه اسلایسر هندوانه

هم اکنون این محصول با 65 درصد تخفیف عرضه شده است

فقط 10000 تومان 

خرید اینترنتی

»

قاسم افشار بعد از 7سال سکوتش را شکست!

بعد از سال ها انتظار قاسم افشار سکوتش را شکست.

قاسم افشار خواننده موسیقی پاپ در گفتگویی، گفت: بعد از 7 سال دوری از موسیقی و دوندگی برای مجوز گرفتن آلبوم، سرانجام پنجمین آلبوم ام را با نام «سکوت خویش» به بازار موسیقی عرضه می کنم و امیدوارم که رضایت علاقه مندان به هنر موسیقی را فراهم شود.

وی با اشاره به زمان برگزاری کنسرت افزود: بعد از ماه مبارک رمضان و عرضه ی آلبوم جدیدم کنسرتی را برای هواداران برگزار خواهم کرد.

این خواننده موسیقی درخصوص آلبوم جدید خود عنوان کرد: این آلبوم با تفاوت هایی همراه است اما همچنان فضای عاشقانه و آرام ترانه مانند سایر آلبوم های قبلی اش در این اثر دیده می شود.

وی ادامه داد: در این آلبوم ترانه  سرایانی همچون رومینا تجلی، پگاه موسوی و داریوش شهریاری همکاری داشته اند و آهنگ سازانی از جمله محمدرضا چراغعلی، تورج شعبانخانی، امیر عباس حسن زاده، میلاد اکبری و پوریا حیدری به این جمع هنری رونق زیادی بخشیدند.

افشار در ادامه از تعلق خاطرش نسبت به این آلبوم اظهار داشت: من این آلبوم را خودم جمع آوری کردم بدون اینکه سلایق شرکت موسیقی را در تهیه آلبومم دخیل بدانم.

وی تصریح کرد: این آلبوم «سکوت خویش» از 11 قطعه موسیقی با نام های، تاوان، گریه نکن، شادی خانم، منو فراموش نکن، سر رو شونه هام بزار، بی قرار و ... تشکیل شده است.

افشار ادامه داد: در این آلبوم از آهنگسازان از لحاظ ملودی و تنظیم و ترانه سارایان جدید استفاده شده که این اثر را متفاوت کرده است.

گردآوری : گروه فرهنگ و هنر سیمرغ

جدید ترین مطالب سایت