لوله آتشخوار

فروش ویژه اسلایسر هندوانه

هم اکنون این محصول با 65 درصد تخفیف عرضه شده است

فقط 10000 تومان 

خرید اینترنتی

»

راهنمای شیک پوشی آقایان/ پیراهن و شلوار

انتخاب پیراهن مهم است، نه به دلیل رنگ و طرح آن، بلکه به خاطر ترکیبی که با شلوار و یا کت و شلوار شما می سازد. هرچند که هر کدام از آقایان بسته به سبک پوشش و یا علاقه ای که به نوع خاصی از پیراهن دارند

انتخاب پیراهن مهم است، نه به دلیل رنگ و طرح آن، بلکه به خاطر ترکیبی که با شلوار و یا کت و شلوار شما می سازد. هرچند که هر کدام از آقایان بسته به سبک پوشش و یا علاقه ای که به نوع خاصی از پیراهن دارند، آنها را متفاوت انتخاب می کنند اما می توان برای سِت کردن آنها با انواع لباس، قوانین کلی و کوچکی پیدا کرد. برای شما چند پیشنهاد ست کردن پنج گروه از انواع پیراهن را داریم در انتخاب بهتر ترکیب لباس به شما کمک کند.

- پیراهن چهارخانه

راهنمای شیک پوشی آقایان/ پیراهن و شلوار

یک پیراهن زیبای غیر رسمی است که در صورت ریز و یا محو بودن طرح چهارخانه آن به عنوان یک پیراهن رسمی با شلوار پارچه ای و یا کت و شلوار رسمی نیز قابل پوشیدن است. پیشنهاد می کنیم که اگر قرار است پیراهنی با طرح چهارخانه درشت با کت و شلوار به تن کنید، حداقل در زمره لباس های کمرنگ دسته بندی شود. پوشیدن یک پیراهن چهارخانه درشت با ترکیب رنگ نارنجی و سرمه ای چندان رسمی به نظر نمی رسد! برای ست کردن شلوار اسپرت با این پیراهن ها در انتخاب انواع کتان یا جین آزاد هستید.

- پیراهن آستین کوتاه

راهنمای شیک پوشی آقایان/ پیراهن و شلوار

به نوشته بامیلو، پیراهن آستین کوتاه می تواند گزینه خوبی برای روزهای تابستان باشد، به شرط آنکه روی آن کت رسمی نپوشید و یا در صورت ضرورت پوشیدن کت، یک کت اسپرت انتخاب کنید. این پیراهن ها بسته به طرح، با انواع شلوارهای پارچه ای، کتان و یا جین ست می شوند. قانون طرح ریز و درشت را که بالا به آن اشاره کردیم برای این پیراهن ها نیز رعایت کنید. فقط این نکته را به یاد داشته باشید که بستن کراوات با پیراهن های آستین کوتاه، همیشه ترجیح دوم شما باشد. بهترین پیراهن برای بستن کراوات، پیراهن رسمی آستین بلند است.

 

- پیراهن رنگ تیره

راهنمای شیک پوشی آقایان/ پیراهن و شلوار

 

اگر ترکیب آنها با لباس های دیگر درست انتخاب شود، انتخاب های شیک و محافظه کارانه ای هستند اما برای انتخاب آنها در موقعیت های مختلف، باید هوشمندانه عمل کرد. انتخاب یک پیراهن تیره و یک شلوار روشن بسته به اینکه سبک پوشش شما چیست، انتخاب مناسبی است. اما برای این نوع پیراهن ها معمولا ممنوعیت سِت کردن با شلوار وجود ندارد. فقط اگر پیراهن تیره رنگ با دکمه های نارنجی دارید، لطفا آن را با شلوار صورتی نپوشید!

- پیراهن رنگ روشن

راهنمای شیک پوشی آقایان/ پیراهن و شلوار

یکی از مناسب ترین ها برای همراهی با لباس های رسمی هستند. اگر پیراهن رنگ روشن اسپرت می پوشید به جای شلوار کتان خاکی یا قهوه ای آن را با شلوارهایی با رنگ های شاد ست کنید و یا جین های سرمه ای و آبی را انتخاب کنید. پیراهن های اسپرت رنگ روشن، برای شلوارهای اسلیم فیت یکی از بهترین گزینه ها هستند.

- پیراهن تک رنگ

راهنمای شیک پوشی آقایان/ پیراهن و شلوار

اگر رسمی باشند، معمولاً رنگ های تند و بسیار گرم ندارند، اما برای میهمانی های شب با کراوات پررنگ تر و یا براق قابل ست کردن هستند. آنچه برای ست کردن پیراهن های تک رنگ با کت و شلوار و کراوات مهم است، ترکیب رنگ نهایی و نیز محل استفاده آنهاست. پیراهن های تک رنگ با قالب اسپرت برای ست شدن با شلوارهای جین سرمه ای و نیز کتان خاکی بسیار مناسب هستند.

جدید ترین مطالب سایت