لوله آتشخوار

فروش ویژه اسلایسر هندوانه

هم اکنون این محصول با 65 درصد تخفیف عرضه شده است

فقط 10000 تومان 

خرید اینترنتی

ستاره هایی که در دنیای مد نماندند

گاهی مشاهیر احساس می کنند می توانند هر کاری را انجام دهند زیرا هوادارن شان در این راه پشتیبان شان خواهند بود

 گاهی مشاهیر احساس می کنند می توانند هر کاری را انجام دهند زیرا هوادارن شان در این راه پشتیبان شان خواهند بود. برنده شدن در یک مسابقه خوانندگی یا ستاره یک برنامه بودن به شما این حق را نمی دهد که با ایده هایی نامناسب و مسخره وقت همگان را هدر دهید. ستارگانی که نام شان در این فهرست آمده است بدترین کار را در مورد هواداران شان مرتکب شده و از اعتماد آنها برای تبلیغ پوشاکی با طراحی نامناسب سو استفاده کردند. 

- کوین فدرلین 

ستاره هایی که در دنیای مد نماندند

کوین فدرلین و همسر سابق بریتنی اسپیرز  در سال 2008 خط تولید لباس پسرانه ای با نام اوتزی راه اندازی کرد (نام این برند از یک مومیایی معروف در یخ مربوط به 3300 سال قبل از میلاد مسیح گرفته شده بود). او اولین بار برند خود را در برنامه اپرا معرفی کرده و گفت:« در دو سال گذشته انتخاب لباس برای بچه هایم تمام زندگیم بوده است. لذا خیلی خوشحالم که می توانم در خانه بمانم و کاری انجام دهم». اما این برند هرگز نتوانست حتی وارد بازار شود. 

- کریس کرک پاتریک

ستاره هایی که در دنیای مد نماندند

کریس کرک پاتریک، عضو گروه موسیقی NSYNC یک خط تولید پوشاک افتضاح به نام فان من اسکیتو را در دوران اوج این گروه راه اندازی کرد. همین که این برند در سه سال 1999 تا 2002 باقی ماند نشان دهنده میزان محبوبیت گروه پسران خواننده در اواخر دهه 90 و اوایل دهه 2000 است. اما همه از این ایده وحشتناک درس گرفتند. از زمانی که فان من اسکیتو منحل شد، کرک پاتریک فقط در مسابقات آماتوری استعداد قضاوت کرده و با ارسال دوباره توئیت های جاستین تیمبرلیک برای جمع شدن دوباره گروه دعا کرده است.

 

- ال ال کول جی

ستاره هایی که در دنیای مد نماندند

شاید خانم ها کول جی را دوست داشته باشند اما لباس های با قیمت متوسط طراحی شده توسط او را دوست نداشتند. مجموعه سیرز این رپر معروف که در سال 2008 عرضه شد تنها شش ماه در قفسه ها باقی ماند. خرده فروشان با تخفیف باورنکردنی 75درصد تمامی اقلام باقیمانده را فروختند.

-هیدی مونتاژ

ستاره هایی که در دنیای مد نماندند

 با وجود این واقعیت مشهور که مونتاژ از دانشکده مد اخراج شده بود اما آنکر بلو به وی اجازه داد مجموعه مسخره به نام هیدی ووک را در سال 2008 طراحی کند. این خط تولید که مجموعه از آثار راه راه بود بعد از هفت ماه مصیبت بار بسته شد. ناگفته پیداست که روی خیلی از آنها هم عکس گورخر کار شده بود. مجله نیویورک در نقدی بر این مجموعه نوشت «هیچ زن بالغ با اعتماد بنفسی نباید اجازه پوشیدن این مجموعه را به خود بدهد. تنها دو لباس در این مجموعه آستین دارند و تنها پاچه های یک شلوارش به اندازه کافی بلند است که به زانو برسد». خانه مد آنکر بلو در نهایت در سال 2011 ورشکست شده و تمامی فروشگاه های خود را تعطیل کرد. 

-آماندا بین

ستاره هایی که در دنیای مد نماندند

 مجموعه لباس های طراحی شده توسط آماندا بینز هم در سال 2007 در فروشگاه ها عرضه شد (باید نام آن دوران را پیش از عقلانیت بگذاریم). این مجموعه برای فروشگاه استیو اند بری طراحی شده بود که اساسا بخاطر لباس های ارزان قیمت شناخته می شود. همه جنس ها زیر 20 دلار قیمت داشت. البته پیش از آن سارا جسیکا پارکر هم مجموعه ای برای استیو اند بری طراحی کرده و نام آن را بیتن گذاشته بود. ونوس ویلیامز هم با مجموعه ای به نام ایلون از کتانی های ارزان قیمت در این فروشگاه حضور داشت.

 

- لیندزی لوهان 

ستاره هایی که در دنیای مد نماندند

 در سال 2008 مجموعه ای از مچ پیچ با نام 6126 ارائه شد که برخی از اقلام آن با نام هایی مانند فیم و استار نامگذاری شده بود. نام این برند اشاره ای بود به تاریخ تولد مرلین مونرو. جالب آنکه این مچ پیچ ها در فروشگاه های معتبری مانند نیمن مارکوس و بلومنگدیل به فروش می رسید. این برند در سال 2010 وارد پوشاک دخترانه شد اما برخورد جالبی با آن نشد. با وجود عدم استقبال، لوهان بعدها یک برند فرعی به نام 7286 را راه اندازی کرد که به تاریخ تولد خودش اشاره داشت و کیف های وحشتناکی در آن طراحی شد. اگر به سایت 6126 سری بزنید شما را به سایت همکارش کریستی کایلور می برد. لوهان بعدها بخاطر دریافت نکردن تمامی حقوق خود از این خرده فروشی شکایتی 1.1 میلیون دلاری مطرح کرد، اما در نهایت آنها بودند که شکایتی 5 میلیون دلاری علیه وی  بدلیل اجرا نکردن تعهدات به سرانجام رساندند. ظاهرا او حاضر به پوشیدن این مچ پیچ ها برای تبلیغ نشده بود چون آنها را در شأن خود نمی دانست.

- راب کاردیشیان آرتور جورج

ستاره هایی که در دنیای مد نماندند

راب کاردیشیان آرتور جورج که برند کتانی است در واقع محصول ایده های راب کاردیشیان است. هرچند این برند هنوز بطور کامل از بین نرفته است اما مسلما در آینده ای نزدیک منحل خواهد شد. در این جهان جایی برای کتانی 30 دلاری طراح شده توسط برادر کیم کاردشیان نیست که حتی استعدادش از او هم کمتر است. 

- بیانسه

ستاره هایی که در دنیای مد نماندند

همکاری میان بیانسه و مادرش تینا نوولز منجر به تاسیس خانه مد هاوس آف دریون شد که ابتدا در برنامه اپرا وینفری به دنیا معرفی شد. محصولات این خط تولید بیش ازحد گرانقیمت و مسخره توصیف می شد. تبلیغات این برند کودکانی معصوم را با آرایش و کفش های پاشنه بلند نشان می داد. هرچند این برند در سال 2012 و با مجموعه ای از طراحی های زیباتر شخص بیانسه کمی جان گرفت اما در نهایت از عرصه مد خارج شد.

هموطن

 

جدید ترین مطالب سایت