فروش ویژه اسلایسر هندوانه

هم اکنون این محصول با 65 درصد تخفیف عرضه شده است

فقط 10000 تومان 

خرید اینترنتی

»

قهوه، اختلالات نعوظ را کم می کند

نتایج یک پژوهش آمریکایی نشان می دهد که نوشیدن یک تا دو فنجان قهوه در روز مشکل اختلالات نعوظی را به میزان 42 درصد کاهش می دهد.

یکی از مشکلاتی که در بین آقایان رایج شده و باعث نارضایتی آنها شده است، اختلالات نعوظی است.

البته برای داشتن رابطه جنسی موفق نیاز به عوامل متعددی هست. به عقیده محققان نوشیدن قهوه می تواند برای آقایانی که با چنین مشکلی مواجه هستند، مفید باشد. اکثر آقایان علاقه ی خاصی به نوشیدن قهوه در طول روز دارند. خوشبختانه این عادت به سلامت جنسی شان کمک می کند. 

نتیجه ی پژوهشی که در دانشگاه تگزاس ایالات متحده ی آمریکا انجام شده است نشان می دهد آقایانی که روزانه دو فنجان قهوه می نوشند، در آینده کمتر از مشکل اختلالات نعوظی رنج خواهند برد.

این محققان برای اثبات نظریه ی خود، اطلاعات پزشکی چهار هزار مرد و همچنین برنامه غذایی روزانه ی آنها را مورد بررسی قرار دادند.

البته محققان معتقدند که نیاز به بررسی های تکمیلی وجود دارد، اما با این حال به آقایان توصیه می کنند که برای مقابله یا پیشگیری از این مشکلات، روزانه یک تا دو فنجان قهوه بنوشند

آیا کافئین باعث تحریک جریان خون در آلت تناسلی می شود؟

داشتن نعوظ کامل به جریان خون مناسب در ناحیه آلت تناسلی بستگی دارد. بعد از بررسی های انجام شده در پرونده های پزشکی شرکت کننده ها، محققان به یک نکته ی اساسی رسیدند. آقایانی که روزانه بین 85 تا 170 میلی گرم کافئین دریافت می کنند (یک فنجان بزرگ قهوه حاوی 100 میلی گرم کافئین است) در مقایسه با آقایانی که کافئین دریافت نمی کنند، به میزان 42 درصد کمتر از اختلالات نعوظ رنج می برند. علاوه بر این محققان مشاهده کردند آقایانی که روزانه بین 171 تا 303 میلی گرم قهوه می نوشند، به میزان 30 درصد کمتر دچار مشکل اختلالات نعوظی می شوند. به عقیده محققان، قهوه حاوی ترکیباتی است که می توانند واکنش هایی ایجاد کند که به رقیق شدن خون در آلت تناسلی منجر می شود. این کار باعث افزایش و تسهیل جریان خون در این ناحیه شده و باعث بهبود کیفیت و مدت زمان نعوظ می شود. البته محققان معتقدند که نیاز به بررسی های تکمیلی وجود دارد، اما با این حال به آقایان توصیه می کنند که برای مقابله یا پیشگیری از این مشکلات، روزانه یک تا دو فنجان قهوه بنوشند.

هموطن

جدید ترین مطالب سایت