فروش ویژه اسلایسر هندوانه

هم اکنون این محصول با 65 درصد تخفیف عرضه شده است

فقط 10000 تومان 

خرید اینترنتی

»

صخره‌‌هایی از جنس موج

هرگز فکر می کردید، روزی بتوانید به این راحتی بر روی امواج اقیانوس ها راه بروید، دوچرخه سواری و گشت و گذار کنید، یا اینکه بر لبه  آن ایستاده و برای دوربین ژست بگیرید.  

بله برروی این امواج شما می توانید به راحتی به گشت و گذار خود وسعت داده و بدون ترس از غرق شدن یا خورده شدن توسط کوسه ها، موج سواری کنید.


چرا که این امواج از جنس صخره هستند، صخره هایی که به شکل امواج بلند اقیانوس ها در دل جنگل های زیبای هیدن- استرالیا از دیر باز جا خوش کردند.

صخره‌‌هایی از جنس موج

صخره  هایی از جنس موج,جنگل استرالیا

ارتفاع این صخره ها حدود، 14 متر و طول آنها 110 متر است. از نظر علم زمین شناسی وجود چنین پدیده ای بسیار تعجب برانگیز است.

صخره‌‌هایی از جنس موج

زمین شناسان معتقدند؛ قدمت این صخره ها، بیش از 2700 میلیون سال است. یعنی در عصر یخ بندان بوجود آمده اند. جنس آنها بیشتر گرانیت است که با فرسایش تدریجی به امواج بلند اقیانوس تغییر شکل داده اند.

صخره‌‌هایی از جنس موج

بخشی از این صخره ها به صورت تندیس های زیبا به دست این طبیعت شگفت انگیز تراشیده شده اند. این صخره ها توسط باران شسته و به شکل راه راه عمودی در آمده اند. قسمت انتهایی این صخره ها با رسوبات شیمیایی چون؛ کربنات و هیدروکسید آهن، تصاویر زیبایی از رنگ های؛ قرمز، خاکستری و زرد به جا گذاشته اند.

صخره‌‌هایی از جنس موج

صخره های مواج در طول روز با تغییر زاویه تابش خورشید، مناظر بی نظیری را به چشم انسان منتقل می کنند بطوری که هر انسانی ناخوداگاه مجذوب تماشای آن می شود.

دیدن این منطقه در زمان های مختلف روز در بروشورهای راهنمای گردشگری به گردشگران و عکاسان توصیه شده است.

صخره‌‌هایی از جنس موج

صخره‌‌هایی از جنس موج

هموطن

 

جدید ترین مطالب سایت