لوله آتشخوار

فروش ویژه اسلایسر هندوانه

هم اکنون این محصول با 65 درصد تخفیف عرضه شده است

فقط 10000 تومان 

خرید اینترنتی

»

مرگ 6 نفر در تصادفات برخورد با شتر در محورهای جنوب سیستان و بلوچستان

رئیس اداره ی ایمنی ترافیک و حریم راه های راه و شهرسازی ایرانشهر گفت: از ابتدای سال تاکنون 6 نفر در تصادفات برخورد با شتر در محورهای جنوب استان سیستان و بلوچستان جان خود را از دست داده اند.

«محمدرضا دشتی زاده» اظهار کرد: آموزش استفاده از گردنبند شب رنگ به 200 نفر از ساربانان منطقه ی بزمان جلسه ی آموزش نصب گردنبندهای فسفری شب رنگ به 200 نفر از ساربانان، دهیاران و معتمدین منطقه بزمان جهت کاهش تصادفات جاده ای از برنامه هایی بوده که از طریق این اداره کل در جنوب استان برگزار شد.

وی افزود: نصب گردنبندهای شب رنگ فسفری با رنگ های سبز، قرمز، نارنجی و سفید به گردن شترها با هدف کاهش تصادفات برخورد خودرو با شتر از اقدامات کم هزینه و زودبازده در محورهای حوزه ی استحفاظی این اداره کل است.

رئیس اداره ی ایمنی ترافیک و حریم راه های راه و شهرسازی ایرانشهر افزود: حدود 70 درصد تصادفات محور ایرانشهر تا مسجد ابوالفضل تصادف برخورد با شتر است، در همین راستای برای ارتقای انضباط ترافیکی و باهدف کاهش تصادفات وسیله ی نقلیه با شتر جاسه هم فکری و تعامل با حضور بیش از 200 نفر از دهیاران و ساربانان منطقه بزمان در محل بخشداری بزمان برگزار شد.

وی خاطرنشان کرد: در 4 نقطه از محور «ایرانشهر - بم» که بیشترین تصادف برخورد با شتر منجر به فوت را شاهد هستیم، نصب تابلوی سولار چشمک زن آشکارسازی را در دستور کار قرار داده ایم.

هموطن

جدید ترین مطالب سایت