لوله آتشخوار

فروش ویژه اسلایسر هندوانه

هم اکنون این محصول با 65 درصد تخفیف عرضه شده است

فقط 10000 تومان 

خرید اینترنتی

»

عکسی از فریبرز عرب‌نیا، 24 سال قبل

یک بازیگر تلویزیون، با انتشار عکسی در اینستاگرام، از پخش سریالی جدید با بازی حسن پورشیرازی در آینده نزدیک خبر داد و در عکسی دیگر، تصویری از خود و فریبرز عرب نیا در سال 1370 یعنی 24 سال قبل به نمایش گذاشت.

 بانی فیلم با بازنشر دو عکس، نوشت: علی صالحی - بازیگر - با انتشار عکسی در اینستاگرام نوشت: «بزودی با یک کار جدید می آئیم، به امید خدا با عمو حسن پورشیرازی و سام قریبیان دوست داشتنی».

البته صالحی گویا اجازه ندارد درباره این کار توضیح بیشتری بدهد، اما این همان مجموعه جدید محمدحسین لطیفی با عنوان «تنهایی لیلا» است که رضا رویگری، مینا ساداتی، بهروز شعیبی، اکبر زنجانپور، آفرین عبیسی، سعید داخ و برزو ارجمند دیگر بازیگران آن هستند.

این سریال در سکوت خبری جلوی دوربین رفته و قرار است ایام ماه رمضان، احتمالاً از شبکه پنج سیما پخش شود. با وجود عدم تمایل سازندگان «تنهایی لیلا» به ارائه تصویر صحنه و اخبار آن به مطبوعات و رسانه ها، بازیگران پروژه در صفحات شخصی خود عکس هایی از آن را به اشتراک می گذارند تا گریم ها و پوشش بازیگران، چندان هم بکر باقی نماند!

صالحی هفته پیش تصویر دیگری هم از خود در کنار فریبرز عرب نیا منتشر کرد و نوشت: «خاطره بازی؛ من و فریبرز عرب نیا سال هفتاد، کلاس های استاد حمید سمندریان. چقدر زود گذشت. اون زمان سیبیل مد بود».

عرب نیا در اوایل دهه 70 چندان چهره معروفی نبود و اواسط این دهه با حضور در فیلم های «ضیافت» و «سلطان»، هر دو ساخته مسعود کیمیایی، اعتبار زیادی کسب کرد.

عکسی از فریبرز عرب‌نیا، 24 سال قبل

هموطن

جدید ترین مطالب سایت