فروش ویژه اسلایسر هندوانه

هم اکنون این محصول با 65 درصد تخفیف عرضه شده است

فقط 10000 تومان 

خرید اینترنتی

»

طراحی ساعت مچی با الهام از ابر خودرو

با توجه به افزایش رقابت بین شرکت های مطرح تولیدکننده ساعت در کشور سوئیس، همواره ساخت محصولی خاص و منحصربه فرد در دستور کار اکثر شرکت های ساعت سازی بوده است و اکنون سازندگان از ابرخودرو برای تولید یک ساعت الهام گرفته اند.

شرکت سوئیسی MB&F پس از تولید نمونه های بی نظیری از ساعت های خاص و جالب توجه، در اقدامی جالب موفق به ساخت ساعتی شگفت انگیز با الهام از طراحی چند خودروی خاص و گران قیمت شده است.

طراحی ساعت HMX با نظر ماکسیمیلیان بازر، بنیانگذار این شرکت و با الهام از چند ابرخودرو انجام شده است.

برای ساخت بدنه مقاوم و بسیار زیبای این ساعت، از آلیاژ تیتانیوم با درجه کیفی پنج و فولاد ضدزنگ استفاده شده است، همچنین این ساعت از 223 قطعه مجزا ساخته شده که در کنار زیبایی خیره کننده از دقت و کارایی بسیار بالایی نیز برخوردار است.

یکی از متمایزترین نکات در طراحی این ساعت صفحه نمایش منحصربه فرد آن است، به طوری که مشاهده ساعت و دقیقه بر خلاف ساعت های موجود از طریق دو پنجره مجزا و با الگویی متفاوت به نمایش گذاشته می شود.

دو صفحه نمایش این ساعت از جفت دیسک های مجزا ساخته شده که علائم نمایش زمان بر روی هرکدام چاپ شده است، همچنین از طریق دو کریستال بسیار شفاف صفحه نمایش بزرگنمایی شده و به کمک نوررسانی از بالا و پایین نمایش خیره کننده ای از زمان ارائه می شود.

بر اساس اطلاعات منتشر شده از شرکت سازنده، برای الهام بیشتر از دنیای خودروهای پرسرعت این ساعت مجهز به محفظه ذخیره روغن است که علاوه بر تاثیر بر کارکرد روان و زیبا شدن ظاهر آن نیاز است تا در هر دوره مشخص روغن تعویض شود.

این ساعت برای مدت محدود و در رنگ های خاصی مانند رنگ سیاه لوتوس، قرمز فراری، آبی بوگاتی ویرون قابل تهیه است.

طبق اعلام شرکت سازنده قیمت ساعت های HMX در حدود 30 هزار دلار است که تنها در مدت محدودی به فروش گذاشته  می شود.

هموطن

جدید ترین مطالب سایت