فروش ویژه اسلایسر هندوانه

هم اکنون این محصول با 65 درصد تخفیف عرضه شده است

فقط 10000 تومان 

خرید اینترنتی

»

این 3 تیم اکنون خواهان علی کریمی هستند

تراکتورسازی، ذوب آهن و پیکان مشتریان هافبک محبوب فوتبال کشورمان هستند ولی ویا کوچه پرسپولیس برای جادوگر بن بست است. علی کریمی و علی دایی فقط در تیم ملی همبازی بودند و در هیچ باشگاهی سابقه همکاری نداشتند...

هموطن: تراکتورسازی، ذوب آهن و پیکان مشتریان هافبک محبوب فوتبال کشورمان هستند ولی ویا کوچه پرسپولیس برای جادوگر بن بست است.

علی کریمی و علی دایی فقط در تیم ملی همبازی بودند و در هیچ باشگاهی سابقه همکاری نداشتند. به همین دلیل هم بعید به نظر می رسد در لیگ پیش رو این اتفاق بیفتد.

به هر حال باید برای سرمربی پرسپولیس، مثل همه سرمربیان دنیا این حق را قائل بود که بر اساس تفکرات خودش بازیکن جذب کند چون در نهایت او باید پاسخگوی مسائل فنی باشد.

البته اتفاقات نادر در فوتبال ما کم رخ نداده و شاید هم برخلاف تمام پیش بینی ها و معادلات طلسم  همکاری نکردن آنها شکسته شود. با این حال و با وجود اینکه فصل نقل و انتقالات هنوز شروع نشده و هیچ قراردادی تا قبل از تاریخ اعلام شده (اول خرداد) ثبت نخواهد شد بازیکنانی که قرارداد ندارند با مربیانی که تیم جدیدشان انتخاب شده مشغول مذاکره هستند تا در صورت توافق نهایی، قراردادشان را امضا کنند.

علی کریمی با اینکه در لیست نهایی کی روش جایی نداشت و خیلی هم حرفه ای با تصمیم سرمربی تیم ملی برخورد کرد اما همچنان با پیشنهادهای داخلی مواجه است.

1- تراکتورسازی

نخستین تیمی که خواهان شماره هشت است تراکتورسازی است. به طوری که نظمی مدیرعامل باشگاه در آخرین اظهارنظرش مدعی شده که حسن آذرنیا سرپرست تیم، وظیفه مذاکره و حفظ این بازیکن را برعهده دارد.

به هر حال کریمی هم فصل خوبی را در تراکتورسازی پشت سر گذاشت و هم اینکه چه در زمان جلالی و چه در زمان اولیویرا دچار مسائل حاشیه ای نشد و از طرفی دیگر رابطه بسیار خوبی هم با هواداران داشت. به همین دلیل هم مسئولان باشگاه تراکتورسازی خواهان تمدید قراردادش هستند.

2- ذوب آهن

تیم بعدی که او را می خواهد و حتی مدیرعاملش هم به نوعی آن را تایید کرده، ذوب آهن اصفهان است. سعید آذری هفته پیش گفته بود که یکی از گزینه های سرمربیگری ما، در لیست خود علی کریمی را هم قرار داده است.

حالا با قطعی شدن حضور یحیی گل محمدی در راس کادر فنی این تیم اصفهانی، پیش بینی این مهم خیلی هم سخت نیست. کریمی و گل محمدی رابطه بسیار خوبی با هم دارند و حتی در سال گذشته و همین موقع آنها مذاکراتی برای همکاری در نفت تهران را هم داشتند. حالا بعید نیست که این بار توافق این دو نفر در اصفهان صورت گیرد.

3- پیکان

اما تیم سوم که زمزمه اش نه به طور رسمی شنیده شده پیکان است. فرهاد کاظمی که موفق شد با پیکان به لیگ برتر صعود کند پس از انتشار لیست کی روش برای اردوی اتریش، ضمن تعریف و تمجید از عملکرد کریمی در فصل سیزدهم، تعجب خود را از دعوت نشدن او مطرح کرده بود.

ضمن اینکه آنها هم رابطه خوبی با هم دارند. به هر حال همه این احتمالات تا قطعی شدن قرارداد، مطرح خواهد بود. اگر اینطور باشد باید دید کریمی در نهایت چه تصمیمی خواهد گرفت. آیا او یک فصل دیگر را هم در تیمی خارج از تهران سپری خواهد کرد یا اینکه تصمیم دارد در تهران فوتبالش را ادامه دهد؟

هر کدام از سه تیمی که نامشان در این مطلب ذکر شده شرایط خاص خودشان را دارند و از تیم های ریشه دار و قدیمی هستند. علی کریمی فصل گذشته و در میان تعجب خیلی ها تراکتورسازی را انتخاب کرد و همیشه هم از این انتخابش رضایت داشت. باید ببینیم این بار او چه تصمیمی می گیرد.

منبع خبر: فیفادی

جدید ترین مطالب سایت