لوله آتشخوار

فروش ویژه اسلایسر هندوانه

هم اکنون این محصول با 65 درصد تخفیف عرضه شده است

فقط 10000 تومان 

خرید اینترنتی

»

فتوشاپ، ترفند جدید برای تخریب ظریف

تلاش فتوشاپی برای توهین به وزیرخارجه کشورمان، ترفند جدید کاسبان تحریم است.

روزنامه جمهوری اسلامی با این مقدمه، به نقل از «انتخاب» آورده است: چند روزی است که در فضای مجازی و گروه های وابسته به جریان های مخالف دولت در وایبر و تلگرام، تصویری دست به دست می شود که محمدجواد ظریف را «در بحبوحه جنگ تحمیلی» بر سرکلاس درس در کشور آمریکا نشان می دهد!

این تصویر که حکایت از تلاش جریان های دلواپس برای تحقیر و توهین به وزیر خارجه کشورمان در سخت ترین ایام مذاکرات دارد، در تیراژ وسیع در فضای مجازی دست به دست می شود.

بر روی این تصویر، این جمله قید شده «جناب ظریف در بحبوحه جنگ تحمیلی مشغول جهاد علمی در کشور برادر و دوست شیطان بزرگ آمریکا»! و در انتها نیز آورده است: «... و حالا وزیر امور خارجه ایران اسلامی با 200 هزار شهید».

اما بررسی ها حکایت از آن دارد که این تصویر که ظریف را بر سر کلاس درس نشان می دهد، نیز مانند بسیاری دیگر از مستندات این جریان، جعلی و فتوشاپی است!

تلاش ناجوانمردانه برخی جریان های مخالف دولت برای تحقیر ظریف و معرفی کردن وی به عنوان چهره ای غیرملی در شرایطی است که شخص دکتر محمدجواد ظریف و اعضای گروه مذاکره کننده ایرانی بارها مورد حمایت و حتی تمجید رهبر انقلاب قرار گرفته اند و کار آنها از نظر مردم ایران جهاد در عرصه سیاست خارجی محسوب می شود.

هموطن

جدید ترین مطالب سایت