لوله آتشخوار

فروش ویژه اسلایسر هندوانه

هم اکنون این محصول با 65 درصد تخفیف عرضه شده است

فقط 10000 تومان 

خرید اینترنتی

»

آیا می دانید چرا کسر وزن دارید؟

اگر شما جزو آن دسته از خانم هایی هستید که از جستجو میان مجلات مختلف برای پیدا کردن مقالاتی در زمینه ی از دست دادن وزن و برنامه های غذایی خسته شده اند، ما درکتان می کنیم

اگر شما جزو آن دسته از خانم هایی هستید که از جستجو میان مجلات مختلف برای پیدا کردن مقالاتی در زمینه ی از دست دادن وزن و برنامه های غذایی خسته شده اند، ما درکتان می کنیم! بر خلاف باور رایجی که خانم ها همیشه به دنبال راه هایکاهش وزن هستند، خانم های بسیاری هم نیاز دارند کمی به وزنشان بیفزایند! ما به چندین عاملی که باعث شده تا شما لاغر و ریزاندام باشید نگاهی انداخته و یاد گرفته ایم که چطور با این عوامل مقابله کنیم.

عامل ۱: شما کسر وزن دارید بخاطر اینکه به اندازه ی کافی نمی خورید

آیا هنگام خواندن این عامل خودتان را می بینید؟ آیا شما بخاطر زندگی پر مشغله خوراک مناسبی ندارید؟ برای رفع گرسنگی تان به نوشابه و تنقلات روی نبرید! چرا در عوض چنین خوردنی هایی که ارزش غذایی ندارند، وعده های غذایی مفید میل نکنید؟ بزرگترین نکته همین است. مصرف غذاهای بدون ارزش و پرچرب را بی خود و بی جهت افزایش ندهید. در عوض،غذاهایی را انتخاب کنید که پر انرژی و سرشار از مواد مغذی هستند. بعنوان نمونه می توان به آواکادو و انواع آجیل اشاره کرد.

عامل ۲: شما شغلی دارید که بصورت فیزیکی سخت است

آیا شغل شما نیازمند سرپا ایستادن یا فعالیت های فیزیکی زیادی است؟ اگر این چنین است، آیا فکر نمی کنید که باید بیشتر غذا بخورید تا انرژی مصرف شده را تأمین کنید؟ حتی می توانید تعداد وعده های غذایی تان را نیز افزایش دهید. اما باید مطمئن شوید که وعده های غذایی سالمی دارید، مثلاً میوه، ماست، حبوبات، میلک شیک یا حتی مکمل های غذایی مایع.

هموطن

جدید ترین مطالب سایت