لوله آتشخوار

فروش ویژه اسلایسر هندوانه

هم اکنون این محصول با 65 درصد تخفیف عرضه شده است

فقط 10000 تومان 

خرید اینترنتی

»

تیم ملی ایران، سوژه‌خنده رسانه‌های عربی!

چند سایت عربی، تیم ملی ایران را سوژه کردند و درباره اتفاقات فرودگاه مهرآباد نوشتند.

ظاهرا رسانه های عربی و البته رسانه های دنیا سوژه را پیدا کرده اند؛ تیم ملی ایران. بماند که در گذشته چقدر با اتفاقات تیم ملی، اسباب خنده مخاطب های خود شدند. مثلا سر ماجرای لباس های تیم ملی و اینکه کفاشیان گفته بود بازیکنی اجازه ندارد در جام جهانی لباسش را با بازیکن دیگری عوض کند، رسانه های دنیا حسابی تیم ملی را سوژه کردند. یا اینکه وقتی کمیته اخلاق فدراسیون به بازیکنان تیم ملی اعلام کرد عکس سلفی در استرالیا نگیرند، رسانه های عربی با ذوق و شوق در این باره نوشتند.

حالا دوباره سوژه برای این رسانه ها جور شده است. چند رسانه عربی از جمله رسانه های عربستانی و اماراتی اتفاقات پیش آمده در فرودگاه مهرآباد را منعکس کردند و از حاشیه هایش نوشتند تا مخاطب های خود را سرگرم کنند.

به گزارش ایسنا، کاروان تیم ملی فوتبال ایران صبح سه شنبه برای عزیمت به ازبکستان عازم فرودگاه مهرآباد شد و بر اساس اعلام قبلی قرار بود که ساعت 11 به ازبکستان پرواز کند اما در حالی که بازیکنان مهر خروج روی پاسپورت هایشان ثبت شده بود و با اتوبوس ویژه برای انتقال به هواپیما آماده شده بودند اما 45 دقیقه در اتوبوس فرودگاه معطل شدند که در نهایت نیز تیم به ترمینال فرودگاه بازگردانده شد.

هموطن

جدید ترین مطالب سایت