لوله آتشخوار

فروش ویژه اسلایسر هندوانه

هم اکنون این محصول با 65 درصد تخفیف عرضه شده است

فقط 10000 تومان 

خرید اینترنتی

»

طراح لباس نیکی کریمی کیست؟ +عکس

نیکی کریمی، بازیگر سینمای ایران، در جدیدترین تصویری که از خود در اینترنت منتشر کرد، طراح لباسی که در جشنواره فیلم فجر بر تن داشت معرفی کرد.

نیکی کریمی، بازیگر سینمای کشورمان در جدیدترین تصویری که بر روی صفحه شخصی خود  شب گذشته در اینستاگرام منتشرکرد، بار دیگر به معرفی طراح اختصاصی لباس و مد خود پرداخت.

در این تصویر که جدیدا توسط ایشان منتشر شده است، گالری طراحی و مد زریر به عنوان طراح اختصاصی لباس های ایشان در مراسم های مختلف معرفی شد. وی با قراردادن هشتگ، زیر تصویری که در سی و سومین جشنواره بین المللی فیلم فجر تهران در بهمن سال گذشته گرفته بود، به معرفی این مجموعه طراحی لباس پرداخت.

طراح لباس نیکی کریمی کیست؟ +عکس

اخبار,اخبار فرهنگی,طراح لباس نیکی کریمی,مدل لباس های نیکی کریمی,طراحی مد ایرانی,طراحان مد ایرانی,جدیدترین خبر فرهنگی,نیکی کریمی در افتتاحیه جشنواره فیلم شهر

گفتنی است، موسسه زریر در زمینه طراحی لباس و مد برای شخصیت های هنری و اجتماعی کشور فعالیت دارد که یک ماه پیش نیز،کار طراحی لباس و مانتو خانم کریمی جهت شرکت در افتتاحیه جشنواره فیلم شهر که به ابتکار شهرداری تهران راه اندازی شده بود را عهده دار بود که تصویر آن در زیر ارائه شده است.

طراح لباس نیکی کریمی کیست؟ +عکس

طراح لباس نیکی کریمی کیست؟ +عکس

(نیکی کریمی در افتتاحیه جشنواره فیلم شهر)

کسب و کار اینترنتی فعالان طراحی مد ایرانی در شبکه های اجتماعی به ویژه اینستاگرام در سالهای اخیر گسترش یافته است و طراحی لباس شخصیت های هنری و اجتماعی کشورمان، به عنوان یکی از راهکارهای تبلیغاتی این مجموعه ها در فضای وب به شمار می رود.

گفتنی است، نیکی کریمی سه ماه پیش، در پستی اختصاصی در صفحه خود، از انتخاب این مجموعه بعنوان طراح اختصاصی لباس و مد خود خبر داد و جمله ای نوشت که در زیر آمده است:

طراح لباس نیکی کریمی کیست؟ +عکس

هموطن

جدید ترین مطالب سایت