لوله آتشخوار

فروش ویژه اسلایسر هندوانه

هم اکنون این محصول با 65 درصد تخفیف عرضه شده است

فقط 10000 تومان 

خرید اینترنتی

»

باز هم در خدابنده :کودک چهار ساله توسط گرگ گرسنه دریده شد

این کودک 4 ساله شامگاه جمعه در مسیر مغازه خواربار فروشی به منزل توسط گرگ ربوده و به قسمتی دیگر از شهر منتقل شده بود که پس از ساعت ها جستجو توسط والدین کودک جسد کودک که توسط گرگ خفه شده بود پیدا شد...

هموطن: یک کودک 4 ساله زرین آبادی توسط گرگ دریده شد.

با دریده شدن یک کودک 4 ساله توسط گرگ در شهر زرین آباد(بزینه رود) از توابع شهرستان خدابنده در استان زنجان تعداد کودکان دریده شده توسط گرگ در این منطقه به 6 نفر رسید.

 باز هم در خدابنده :کودک چهار ساله توسط گرگ گرسنه دریده شد

این کودک 4 ساله شامگاه جمعه در مسیر مغازه خواربار فروشی به منزل توسط گرگ ربوده و به قسمتی دیگر از شهر منتقل شده بود که پس از ساعت ها جستجو توسط والدین کودک جسد کودک که توسط گرگ خفه شده بود پیدا شد.

فرماندار شهرستان خدابنده با تائید این خبر به سابقه چندین ساله دریده شدن کودکان توسط گرگ در این شهرستان اشاره کرد و گفت: متاسفانه از سال 88 به این طرف چندین مورد دریده شدن کودکان توسط گرگ در این شهرستان اتفاق افتاده و به رغم اقدامات صورت گرفته هنوز این مشکل حل نشده است.

باب الله فتحی افزود: به دلیل عبور رودخانه از وسط شهر زرین رود و روئیدن درخت و همچنین نیزاری شدن مسیر و رودخانه این محدوده به محل مناسب برای پنهان شدن و همچنین زاد و ولد گرگ ها تبدیل شده است که این امر مشکلات گسترده برای شهروندان ایجاد کرده است.

وی از استقرار شکارچیان در این محدوده برای معدودم سازی گرگها خبر داد و گفت: در تلاش هستیم با همکاری دستگاه های مرتبط نسبت به امن سازی و پاک سازی محدوده رودخانه از گرگها اقدام شود.

جدید ترین مطالب سایت