لوله آتشخوار

فروش ویژه اسلایسر هندوانه

هم اکنون این محصول با 65 درصد تخفیف عرضه شده است

فقط 10000 تومان 

خرید اینترنتی

»

مجموعه جدید آرمانی برای زنان مدرن

 در چهلمین سال امپراطوری آرمانی به سر می بریم. هر وقت که اسم جورجیو آرمانی به گوش می رسد، تصویر لباس ها و وسایل شیک و کلاسیکی در ذهن نقش می بندد که هیچ گاه قدیمی نمی شوند

در چهلمین سال امپراطوری آرمانی به سر می بریم. هر وقت که اسم جورجیو آرمانی به گوش می رسد، تصویر لباس ها و وسایل شیک و کلاسیکی در ذهن نقش می بندد که هیچ گاه قدیمی نمی شوند. او بی توجه به مد روز، می داند که چطور، مدلی طراحی کند که هیچ گاه قدیمی نشود. در هشتاد سالگی این طراح ایتالیایی همچنان پرانگیزه مدیریت مزون خود را بر عهده دارد و بدون این که لحظه ای به بازنشستگی فکر کند، در سر، ایده های بسیاری می پروراند. بعد از رونمایی از کیف 11 که در شروع فصل سروصدای زیادی به پا کرد، حالا نوبت مجموعه جدید او به  نام New Normal  است که یک بار دیگر نام آرمانی را در صدر اخبار قرار دهد.

در این مجموعه، کت و شلوارهای بسیار کلاسیک زنانه -مردانه با جنسی لطیف و دوختی عالی، مانتو، کت، دامن، پلیور و بخصوص شلوار و خلاصه همه چیز که تحسین و اشتیاق مان را برانگیزد، وجود دارد. هر  چیزی در این مجموعه مانند کیف، کفش و بوت حال و هوایی کاملا کلاسیک دارد. رنگ ها ساده هستند و چشم را نمی زنند.

او اشاره می کند: «اغلب می گویند همه رنگ ها زیبا هستند، اما واقعا این طور نیست. من هرگز برای لباس هایم برای مثال رنگ زردی که یادآور گل آفتابگردان باشد، به کار نمی برم!»

شعار او این است: «رمز موفقیت در این کار گذاشتن تمامی سرمایه و وقت در جهت عالی بودن کیفیت محصولات است.» ظاهرا این طرز فکر او موفقیت زیادی برایش به ارمغان آورده است. او، از دیگر رموز موفقیت خود را، مصمم بودن، پشتکار داشتن و سخت کار کردن می داند.

مجموعه جدید آرمانی برای زنان مدرن

مجموعه جدید آرمانی برای زنان مدرن

او درباره محصولات تازه که عنوان  New Normal دارد می گوید:  «نیو نرمال بازتابی از ماهیت و جوهره کار من است.  این لباس ها برای خانم های مدرنی طراحی شده است که در عین حفظ ماهیت زنانه خود، بتوانند در جامعه حضوری فعال داشته باشند؛ زنانی معقول، سخت پسند و متعادل.»

مجموعه جدید آرمانی برای زنان مدرن

مجموعه جدید آرمانی برای زنان مدرن

مجموعه جدید آرمانی برای زنان مدرن

 

مجموعه جدید آرمانی برای زنان مدرن

هموطن

جدید ترین مطالب سایت