فروش ویژه اسلایسر هندوانه

هم اکنون این محصول با 65 درصد تخفیف عرضه شده است

فقط 10000 تومان 

خرید اینترنتی

»

ست هایی برای خانم های خوش پوش!

در انتخاب رنگ جسارت داشته باشید. فارغ از بازی های سن و سال بروید سراغ رنگ هایی که به شما روحیه می دهند. مثلا یک کت قرمز درست مثل کت پیشنهادی ما!

در انتخاب رنگ جسارت داشته باشید. فارغ از بازی های سن و سال بروید سراغ رنگ هایی که به شما روحیه می دهند. مثلا یک کت قرمز درست مثل کت پیشنهادی ما! نگران تندی رنگ هم نباشید با انتخاب یک بلوز مثل مدل پیشنهادی لاپلاس یعنی ترکیبی از رنگ سفید و مشکی می توانید رنگ کت تان را ملایم کنید! برای هماهنگی با زمینه اصلی بلوزتان به یک شلوار راسته سفید رنگ فکر کنید.  یک گردنبند بلند قرمز و انتخاب یک کیف کوچک به همین رنگ هم اجازه بازی رنگ قرمز در ظاهرتان را به شما می دهد.

ست هایی برای خانم های خوش پوش!

سدری بپوشید!

سدری از رنگ هایی است که می توانید در پاییز و حتی زمستان پیش رو کلی روی آن حساب باز کنید.  رنگی که رسمی بودن را در ذات خودش دارد و این شما هستید که با ترکیب آن با رنگ های دیگر به این رنگ جهت می دهید.اگر دنبال ظاهری آرام و کمی تا قسمتی رسمی  هستید می توانید به ترکیب آن با رنگ طوسی و سفید فکر کنید. برای غلبه بر سردی رنگ کت طوسی و شومیز سفیدتان  می توانید در انتخاب رنگ کمربند و کیف تان به رنگ قهوه ای فکر کنید. یادتان باشد در این ترکیب رنگ کفششما  نباید از 2 حالت خارج باشد، قهوه ای و ترجیحا سدری!

ست هایی برای خانم های خوش پوش!

یک شومیز ساده!

به ترکیب شومیز ساده  با دامن فون فکر کنید. این ترکیب ظاهری ساده و در عین حال تعریف شده به شما می دهد که هم می توانید در مجالس نیمه رسمی آن را بپوشید، هم  مهمانیهای زنانه. در انتخاب کمربند دقت کنید. کمربندهای پهن وقتی به کار شما می آیند که قدی بلند یا بالاتنه کشیده ای دارید. در غیر این صورت حتما به کمربند های ظریف فکر کنید.  در این ترکیب هماهنگی رنگ کمربند با کیف و کفش، توجه شما به جزئیات پوشش را نشان می دهد!

ست هایی برای خانم های خوش پوش!

ست هایی برای خانم های خوش پوش!

ساده اما تاثیرگذار!

ترکیب رنگ سفید با تمام  رنگ ها جواب می دهد و اتفاقا سرمه ای هم از این قاعده مستثنا نیست؛ بنابراین یکی از انتخاب های ساده و اتفاقا تاثیرگذاری که نباید از نظر دورش کنید همین ترکیب سفید و سرمه ای است.

ست هایی برای خانم های خوش پوش!

رنگ سفید شما را درشت تر از آنچه هستید نشان می دهد پس یادتان باشد  برای پوشاندن اختلاف سایز در قسمت بالاتنه و پایین تنه این رنگ را در قسمتی به کار بگیرید که باید بزرگ تر دیده شود. به دلیل خاصیت فراگیر رنگ سفید یعنی هماهنگی با همه رنگ ها در ترکیب این رنگ  با سرمه ای در انتخاب رنگ کیف و کفش و زیورآلات تان کاملا آزادید!

ست هایی برای خانم های خوش پوش!

هموطن

جدید ترین مطالب سایت