فروش ویژه اسلایسر هندوانه

هم اکنون این محصول با 65 درصد تخفیف عرضه شده است

فقط 10000 تومان 

خرید اینترنتی

»

سوء استفاده از عکس شخصی زنان در “تلگرام”! + عکس

“تلگرام” اپلیکیشن به روزتری نسبت به لاین و وایبر و تانگو است که امکان سوء استفاده از تصاویر شما و ارسال آن به عنوان استیکر به دیگران را به راحتی فراهم میکند.

با زمزمه های فیلتر شدن و یا محدودیت در دسترسی به شبکه های اجتماعی کاربران بیشتر این شبکه های مجازی در تلفن همراه و یا تبلت طرفداران خود را از دست داده و به سوی نرم افزار جدید تلگرام کوچ کردند.

شاید امروزه سرعت انتقال پیام برای ما ایرانی ها که از پایین ترین سرعت اینترنت جهان استفاده می کنیم یکی از اولویت هایاستفاده از  نرم افزار های پیام رسان با کیفیت بالا باشد.لذا شاید باور این موضوع  برای شما هم سخت باشد اما حقیقت این است که اپلیکیشن پیام رسان تلگرام با توجه به محبوبیتش در بین کاربران ایرانی، در کوتاه ترین زمان توانست بی بند و باری و حیازدایی را رواج دهد.

اپلیکیشن پیام رسان تلگرام  یک پروژه ی متن باز است که خیلی زود توانست به یکی از اپلیکیشن های محبوب کاربران تبدیل شود و این محبوبیت تا حدی رسید که تلگرام در وبلاگش اعلام کرد که بیش از 50 میلیون کاربر فعال دارد و روزانه بیش از یک میلیارد پیام در سرورهایش رد و بدل می شود.

سوء استفاده از عکس شخصی زنان در “تلگرام”! + عکس

گفتنی است؛علت محبوبیت اپلیکیشن پیام رسان تلگرام که این نرم افزار را از دیگر رقیبان جدا کرد ساخت شکلک های سفارشی بود که نه تنها کاربران نیاز به خرید شکلک ندارند بلکه می توانند فایل های تصویری را بدون هیچ محدودیتی در سطح وب یافته و در چند ثانیه و بدون نیاز به هیچ دانش رایانه ای به هر استیکری تبدیل کنند و برای هم بفرستند.

 به طوری که تیم تلگرام در قسمتی از پیام خود در وبلاگشان عنوان کردند:ما در طراحی مجموعه ی استیکر نمی خواستیم از هرشخصیتی استفاده کنیم، پس تصمیم گرفتیم افرادی که برایشان احترام زیادی قائلیم را طراحی کنیم.

هنرمندان، شعرا، بازیگرها، دانشمندان و رهبران بزرگ جهانی. با این کار از آن ها برای کار هایی بزرگی که برای بشریت انجام داده اند تشکر می کنیم و امیدواریم میلیون ها کاربر تلگرام نیز با ما هم عقیده باشند.

خالی از لطف نیست بدانید متاسفانه خیلی از شکلک های این اپلیکیشن نه تنها بر خلاف شرع و عرف جامعه ما بلکه سایر جوامع دنیا بوده که قطعا اثرات مخربی بر روح و روان افراد به جا می گذارد و ذهن و روح افراد را فاسد می کند.

اما امروز عکسی به دستمان رسید که در آن سوءاستفاده کنندگان با دزیدن تصاویر نمایه بانوان به ویژه دختران جوان  اقدام بهساخت استیکر هایی که با فرهنگ ما منافات دارند کرده اند.

سوء استفاده از عکس شخصی زنان در “تلگرام”! + عکس

هموطن

جدید ترین مطالب سایت