لوله آتشخوار

فروش ویژه اسلایسر هندوانه

هم اکنون این محصول با 65 درصد تخفیف عرضه شده است

فقط 10000 تومان 

خرید اینترنتی

»

ناتوانی جنسی موجب مرگ می شود!!

محققان آلمانی اعلام کردند ناتوانی جنسی می تواند نشانه بسیار مهمی برای حملات قلبی و حتی مرگ باشد.

این محققان با انجام مطالعاتی روی هزار و ۵۱۹ مرد که به بیماری های قلبی دچار شده بودند متوجه شدند افرادی که به ناتوانیجنسی دچار هستند با احتمال دو برابر بیش تر به حمله قلبی و مرگ دچار می شوند.

به همین دلیل محققان دانشگاه سارلند به مردانی که به این عارضه دچار هستند توصیه می کنند حتما از لحاظ سلامت قلبی مورد معاینه قرار بگیرند تا از حمله قلبی و مرگ در امان بمانند.

هم چنین تعدادی از کارشناسان معتقدند پزشکان باید از بیماران بالای ۴۰ سال خود در مورد وضعیت فعالیت جنسی آن ها سوال بپرسند زیرا این موضوع می تواند به پیش بینی خطر ابتلا به حمله قلبی کمک بسیار شایانی کند.

این تحقیقات روی مردان از ۱۳ کشور جهان انجام شده و وضعیت سلامت قلب و فعالیت های جنسی آن ها مورد مطالعه قرار گرفته تا به ارتباط بین آن ها پی برده شود.

دانشمندان با انجام این تحقیقات متوجه شدند مردانی که به ناتوانی جنسی دچار هستند با احتمال دو برابر بیش تر به حمله قلبی دچار می شوند ، با احتمال ۱۰ درصد بیش تر سکته مغزی می کنند و با احتمال ۲۰ درصد بیش تر نسبت به سایر مردان ممکن است به دلیل نارسایی قلبی در بیمارستان بستری شوند.

پروفسور مایک کربای یک پزشک متخصص در مورد بیماری های قلبی و عروقی در این باره گفت : متاسفانه بسیاری از بیماران در مورد ناتوانی های جنسی خود با پزشک صحبت نمی کنند و مهم ترین دلیل آن نیز احساس خجالت و شرمساری است. این در حالی است که آن ها نمی دانند ممکن است با این کار سلامت و حتی جان خود را به خطر بیندازند.به هر حال این وظیفه پزشک است که با طرح سوالات مناسب از بیمار خود به طور کامل به خطراتی که ممکن است برای او پیش بیاید پی ببرد.

هموطن

جدید ترین مطالب سایت