لوله آتشخوار

فروش ویژه اسلایسر هندوانه

هم اکنون این محصول با 65 درصد تخفیف عرضه شده است

فقط 10000 تومان 

خرید اینترنتی

»

روس ها بعد از باخت به ایران چه گفتند؟

هر یک از بازیکنان تیم والیبال روسیه پس از باخت به ایران نظراتشان را بیان کردند و از انگیزه خود برای جبران نتیجه بازی خبر دادند.

 پس از باخت 3 بر یک روسیه مقابل ایران هر یک از بازیکنان نامدار روسیه که تصور این باخت خانگی را مقابل ایران نداشتند، از شرایط بازی و تلخی این شکست سخن گفتند و از انگیزه و تلاش برای جبران این نتیجه خبر دادند.

کاپیتان تیم والیبال روسیه: ایران جریان بازی را از ما گرفت

کاپیتان تیم والیبال روسیه پس از باخت مقابل ایران گفت: ما یک جنگ واقعی را مقابل ایران پشت سر گذاشتیم و حریف جریان بازی را از ما گرفت. آندری آشچیف کاپیتان تیم والیبال روسیه پس از باخت خانگی مقابل ایران در لیگ جهانی 2015 اظهار کرد:ما امشب یک جنگ واقعی داشتیم. اما تیم ما نتوانست ریتم بازی خودش را پیدا کند. ایران جریان بازی را از ما گرفت. ما سعی می کنیم در بازی بعد پیروز شویم.

الکساندر بیتکو نیز پس از شکست سه بر یک برابر ایران افزود:باختیم، همه بازی ها را باختیم. نمی دانم چه بگویم.

وی تصریح کرد: یک برد هم می توانست روحیه تیم ما را تقویت کند. راه یابی به فینال در این شرایط دشوار است. تیم ما با ترکیبی جدید بدون حضور موزرسکی و رامکین و سایرین وارد زمین شد. با این حال تا شروع جام جهانی که در اوایل ماه سپتامبر شروع خواهد شد، سعی خواهیم کرد خود را آماده کنیم تا بتوانیم تک تک بازی ها را ببریم.

بیتکو درباره دیدار فردای دو تیم ایران و روسیه نیز گفت:نمیدانم نتیجه چه خواهد شد. ولی به هرحال ما باید آرامش خودمان را حفظ کنیم و بازی های باقیمانده را خوب ارائه دهیم.

همچنین ایگور کولودینسکی بازیکن شماره 19 روسیه پس از شکست این تیم برابر ایران افزود: اظهارنظر در مورد این بازی سخت است.

وی تصریح کرد:شکست در 5 بازی پشت سر هم اسفناک است. ست اول را با وجود اشتباهات بردیم. از ست دوم اشتباهات ما بیشتر شد و تیم ایران توانست در ست چهارم، بازی را به سود خود به پایان برساند.

وی در ادامه با بیان اینکه معروف و برخی دیگر از بازیکنان ایران بسیار خوب بازی کردند، درباره عملکرد معروف گفت: او خیلی خوب بازی کرد. پاس های او بسیار سریع است. سرعت بالای معروف دریافت را مشکل می سازد.

جدید ترین مطالب سایت