فروش ویژه اسلایسر هندوانه

هم اکنون این محصول با 65 درصد تخفیف عرضه شده است

فقط 10000 تومان 

خرید اینترنتی

»

مرد جوان اجساد پدر و مادرش را آتش زد

جوان ۳۲ ساله سابقه دار، پس از کشتن بی رحمانه پدرو مادر خود، اجساد آنان را داخل پراید گذاشت و آتش زد.

 ساعت ۴ بامداد پنجشنبه گذشته، اهالی ساکن در دوست آباد ۳ از توابع مشهد، شعله های آتشی را دیدند که از داخل یک دستگاه پراید در کنار درخت های توت زبانه می کشید. آنان بلافاصله با آتش نشانی تماس گرفتند و موضوع را اطلاع دادند. دقایقی بعد خودروهای آتش نشان آژیرکشان در جاده قدیم قوچان متوقف شدند و شعله های آتش را اطفا کردند اما ناگهان در میان دودهای غلیظ، اجساد سوخته زن و مردی میانسال در صندلی عقب پراید نمایان شد و بدین ترتیب، احتمال وقوع جنایت قوت گرفت.

مأموران کلانتری کاظم آباد نیز که به همراه سرگرد بهسودی - رئیس کلانتری - در محل حضور یافته بودند، مراتب را به قاضی ویژه قتل عمد اعلام کردند. با توجه به اهمیت و حساسیت موضوع، قاضی علی اکبر صفائیان در حالی عازم محل کشف اجساد شد که هنوز هویت قربانیان این جنایت هولناک فاش نشده بود.

تحقیقات میدانی مقام قضایی نشان داد که اجساد زن ۴۹ ساله و مرد ۵۲ ساله ای درون یک تخته پتو پیچیده شده و در صندلی عقب خودرو به طور کامل سوخته است. تکه هایی از یک گلدان شکسته سفالی، شیشه نوشابه و گوشی تلفن سوخته نیز داخل این خودرو کشف شد و اجساد قربانیان برای تعیین علت دقیق مرگ به پزشکی قانونی انتقال یافت.

قاضی صفائیان که در همان مراحل اولیه تحقیقات با توجه به سن و سال مقتولان احتمال وقوع یک جنایت خانوادگی را می داد، با صدور دستورات ویژه ای از کارآگاهان اداره جنایی پلیس آگاهی خراسان رضوی خواست هر چه سریع تر برای کشف هویت اجساد اقدام کنند.

به دلیل اهمیت ماجرا، سرهنگ غلامی ثانی - رئیس اداره جنایی آگاهی - فرماندهی عملیات را به عهده گرفت و گروهی تخصصی از کارآگاهان دایره قتل عمد به سرپرستی ستوان نجفی تلاش شبانه خود را برای افشای راز این جنایت هولناک آغاز کردند.

در حالی که بررسی های کارآگاهان روی گوشی سوخته و شماره پلاک خودرو به سرنخ های مهمی از یک جنایت خانوادگی رسیده بود، دختری نیز با مراجعه به کلانتری کاظم آباد از مفقودشدن پدر و مادرش خبر داد که مشخص شد مقتولان پدر و مادر این دختر هستند. به این ترتیب با شناسایی هویت اجساد، کارآگاهان پلیس آگاهی به منزل مقتولان واقع در دوست آباد 1 عزیمت کردند و به تحقیق در این باره پرداختند.

آثار موجود بیانگر آن بود که زن و مرد میانسال در منزل خودشان به قتل رسیده اند و شب حادثه نیز تنها پسر ۳۲ ساله آنان در منزل حضور داشته است. بنابراین به دستور قاضی صفائیان، فرزند ناخلف بازداشت و به پلیس آگاهی هدایت شد. او که در ابتدا سعی داشت ارتکاب هر گونه جنایتی را انکار کند، وقتی در برابر شواهد موجود و اظهارات خواهرش قرار گرفت دیگر چاره ای جز بیان حقیقت ندید و گفت: چند روزی همسرم در منزل نبود و من به منزل پدرم رفته بودم. آن شب نیز در منزل خاله ام مهمان بودیم. وقتی بعد از نیمه شب به خانه پدرم بازگشتیم دوباره پدر و مادرم به خاطر اختلافات قبلی با یکدیگر درگیر شدند. من هم که ناراحت بودم ناگهان با شیشه نوشابه پدرم را به قتل رساندم. وقتی مادرم دخالت کرد، او را نیز با گلدان سفالی کشتم. سپس اجساد را درون پتو گذاشتم و با خودروی پدرم به محل کشف بردم اما آنجا نمی دانم چرا خودرو آتش گرفت و آنها در شعله های آتش سوختند.

متهم ۳۲ ساله این پرونده جنایی که دارای سابقه کیفری است، ادامه داد: من و پدرم هر دو در یک شرکت توزیع مواد غذایی کار می کردیم ولی در لحظه جنایت به خاطر عصبانیت شدید حال خودم را نمی فهمیدم.

بر اساس این گزارش، تحقیقات بیشتر درباره این جنایت هولناک که تنها ساعاتی پس از وقوع قتل و با تلاش گسترده کارآگاهان و دستورات ویژه قضایی کشف شد، همچنان ادامه دارد.

هموطن

جدید ترین مطالب سایت