لوله آتشخوار

فروش ویژه اسلایسر هندوانه

هم اکنون این محصول با 65 درصد تخفیف عرضه شده است

فقط 10000 تومان 

خرید اینترنتی

نکته هایی برای مدیریت آشپزخانه

آشپزخانه از جمله مکان های مهم در خانه است که مرتب و تمیز بودن آن بسیار مهم است و احساس خوبی به اعضای خانواده می دهد. مدیریت آشپزخانه با پنج نکته طلایی آسان و شیرین تر می شود.

نکته هایی برای مدیریت آشپزخانه

نحوه تمیز کردن آشپزخانه,مدیریت آشپزخانه چیدمان ظروف آشپزخانه,نکاتی برای چیدمان آشپزخانه,مرتب کردن آشپزخانه,دکوراسیون و چیدمان آشپزخانه,دسته بندی ظروف در کابینت ها,مرتب کردن کابینت ها,نکته هایی برای چیدمان آشپزخانه,

وسایل را هوشمندانه تر نگه دارید

نکته هایی برای مدیریت آشپزخانه

هر چیز را در جایی نگه دارید که از آن استفاده می کنید. قابلمه و ماهیتابه ها بهتر است در نزدیکی محدوده ی آشپزی نگه دارید. کاسه هایی که برای مخلوط کردن غذا از آن استفاده می کنید را نزدیک مکان آماده کردن مواد غذایی بگذارید. بشقاب، لیوان و ظروف لب تخت در نزدیکی ماشین ظرف شویی باشند.

دسته بندی و نگه داری

نکته هایی برای مدیریت آشپزخانه

اشیای مشابه را با هم گروه بندی کنید. قوطی، سینی و هر چیزی که برای آشپزی از آن استفاده می کنید را دریک کابینت بگذارید. تمامی قاشق های چوبی را در یک خمره یا ظرف قرار دهید. همه ی ادویه جات در یک کشو باشند.

دسترسی راحت

نکته هایی برای مدیریت آشپزخانه

وسایلی که بیشتر به آن نیاز دارید را در مکانی که بیشتر در دسترس است نگهداری کنید. چیزهایی که بیشتر استفاده می کنید را در چشم بگذارید. وسایل سنگین را در قفسه ای پایین و چیزهایی که کمتر به آن نیاز دارید را در کابینت هایی که در ارتفاع هستند و یا در جای دیگری از خانه بگذارید. ( از یک چهارپایه تاشو در دسترس، برای این گونه موارد استفاده نمایید )؛ برای مثال، اگر از یک بشقاب بوقلمون بسیار بزرگ، یک بار در سال استفاده می کنید، اصلاً نیاز نیست آن را داخل آشپزخانه نگهداری کنید. در عوض آن را در یک قفسه ی بالا در انباری یا گاراژ قرار دهید.

وسایل قدیمی را دور بیندازید

نکته هایی برای مدیریت آشپزخانه

هر سال، همه چیز را به هم ریخته و بررسی کنید. سالانه یک فهرست از تمامی وسایل، ظروف آشپزی و لوازم آشپزی بنویسید. وسایل غیرضروری و تکراری را که آسیب دیده و تعمیر نمی شوند یا چیزهایی که دیگر از آن استفاده نمی کنید را دور بیندازید.

داشتن ظروف نگهداری شفاف

نکته هایی برای مدیریت آشپزخانه

وسایل کوچک آشپزخانه را در کابینت نگهداری کنید. در صورت امکان، از قوطی هایی استفاده کنید که داخل آن دیده شود و دارای برچسبی باشد که خواندنش آسان است.

هموطن

جدید ترین مطالب سایت