لوله آتشخوار

فروش ویژه اسلایسر هندوانه

هم اکنون این محصول با 65 درصد تخفیف عرضه شده است

فقط 10000 تومان 

خرید اینترنتی

حقایقی درباره ویکتوریا بکهام همسر دیوید بکهام +تصاویر

ویکتوریا بکهام همسر دیوید بکهام شخصیتی دوست داشتنی دارد و ارزش زیبایی را می داند و می داند که چگونه زیبا باشد. بعد از اینکه در گروه موسیقی Spice Girls معروف شد، شروع به حرفه ی طراحی مد کرد. حقایقی درباره وی وجود دارد که شاید شنیدن آن برایتان جالب باشد:

او در ابتدا عضو گروه دیگری بود

ویکتوریا در ابتدا عضو گروه Persuasion بوده است. بعد از مدتی که یکی از آهنگ های آنان محبوب شد متوجه شد که می تواند یک فرصت بهتر داشته باشد. وی تمام تلاش خود را انجام داد تا بتواند در گروهی که فقط دخترهای کمتر از 23 سال عضو آن باشد. وی اصرار و تلاش سخت خود را همراه با بلند پروازی همراه کرد تا در نهایت توانست عضو گروه موسیقیSpice Girls شود.

ویکتوریا بکهام,ویکتوریا بکهام کیست,همسر دیوید بکهام,

سابقا نامزد داشته است

همه میدانند که وی در حال حاضر، ازدواج موفقی با دیوید بکهام فوتبالیست مشهور داشته است. اما جالب است بدانید که وی نامزد مارک وود بوده است. اما بعد از مدتی چون ویکتوریا یک برنامه مهم را به خاطر وی از دست داد از هم جدا شدند و نامزدی شان را به هم زدند. البته مارک خیلی او را دوست داشت.

قبلا چاق بوده است

در هنگام نوجوانی ویکتوریا به سرعت وزن اضافه می کرد. بعد از گذشت زمان علت چاقی خود را متوجه شد، ظاهرا مبتلا به بیماری خاصی بوده است و به دلیل بیماری اش تغییرات هورمونی زیادی در بدنش باعث چاقی وی شده بود.

عادت نامناسب لباس پوشیدن

در کل جهان ویکتوریا نماد مد شناخته می شود و همزمان وی در لیستی که در سال 2007 منتشر شد نام وی به عنوان یکی از بد پوشش ترین ستاره ها آمده بود. وی فعالیت های زیادی در زمینه مد داشت که حتی به مطرح شدن برندی که برای آن کار می کرد، شد اما تمام آنها نتوانستند باعث شوند تا نامش از این لیست پاک شود.

هموطن

جدید ترین مطالب سایت