فروش ویژه اسلایسر هندوانه

هم اکنون این محصول با 65 درصد تخفیف عرضه شده است

فقط 10000 تومان 

خرید اینترنتی

»

حکم جلب بازیکن تیم‌ملی صادر شد!

مالک یکی از اتومبیل های اهدایی باشگاه پرسپولیس به بازیکنان این تیم که دنبال نقد شدن پولش بوده حکم جلب را گرفته تا بتواند به 320 میلیون پول خود برسد...

هموطن: يكي از خبرگزاري هاي داخلي نوشت: حکم جلب یکی از بازیکنان تیم ملی فوتبال ایران صادر شد!

 در روزهای پایانی سال 92 خبر رسید که مالک یکی از اتومبیل های اهدایی باشگاه پرسپولیس به بازیکنان این تیم که دنبال نقد شدن پولش بوده حکم جلب را گرفته تا بتواند به 320 میلیون پول خود برسد. قضیه از این قرار بود که این بازیکن بعد از عقد قرارداد با باشگاه پرسپولیس با توجه به بندی که در قراردادش وجود داشته به یک نمایشگاه اتومبیل می رود و یک خودروی لکسوس به ارزش 320 میلیون تومان را انتخاب می کند.

فروشنده هم بدون دریافت مبلغی و فقط با یک فقره چک به تاریخ اول بهمن 92 اتومبیل را به این بازیکن تحویل می دهد اما زمانی که تاریخ چک فرا می رسد این چک به علت نبود موجودی برگشت می خورد. این مسئله باعث می شود صاحب اتومبیل حکم جلب و ممنوع الخروجی او را بگیرد و به اردوی تیم ملی برود. بعد از حضور صاحب خودرو در اردوی تیم ملی بزرگان تیم ملی و علی پروین واسطه می شوند تا مشکلی برای این بازیکن پیش نیاید، حتی کارلوس کی روش هم در جریان این قضیه قرار می گیرد.

با جدی شدن این جریان علی پروین دست به کار می شود و بعد از پرداخت 150 میلیون تومان به صاحب اتومبیل قراردادی با عنوان صورت جلسه پرداخت بدهی امضا می کند و قرار می شود در تاریخ اول اردیبهشت 93 بقیه پول پرداخت شود که این اتفاق رخ نمی دهد. بعد از پیگیری های صاحب اتومبیل و پس از مراجعه به پلیس گذرنامه حکم جلب و ممنوع الخروجی این بازیکن دوباره صادر می شود تا هافبک تیم ملی در آستانه اردوی اتریش دچار مشکل بزرگی شود.نکته جالب اینجاست که حتی علیرضا رحیمی هم در جریان این موضوع قرار گرفته و با صاحب اتومبیل  قرار ملاقات گذاشته است. حالا باید دید مشکل بزرگ این بازیکن حل می شود یا او از همراهی تیم ملی باز می ماند.

منبع خبر: مجله اینترنتی نیک صالحی

جدید ترین مطالب سایت