لوله آتشخوار

فروش ویژه اسلایسر هندوانه

هم اکنون این محصول با 65 درصد تخفیف عرضه شده است

فقط 10000 تومان 

خرید اینترنتی

چند اثاثیه غیر معمولی و کاربردی

واژه «geek»، مفهمومی نامتعارف و  اغلب منفی در ذهن همه ایجاد می کند. برخی موارد به تکنسین کامپیوتر گفته می شود و گاهی اوقات به فردی مبتکر در طراحی اجزای سرگرم بخش القا می شود. روی سخن ما با مورد دوم است

واژه «geek»، مفهمومی نامتعارف و  اغلب منفی در ذهن همه ایجاد می کند. برخی موارد به تکنسین کامپیوتر گفته می شود و گاهی اوقات به فردی مبتکر در طراحی اجزای سرگرم بخش القا می شود. روی سخن ما با مورد دوم است.امروزه بیشتر طراحان لوازم منزل، وقت خود را صرف اختراع اثاثیه ای منحصر بفرد طبق نیاز کاربران می کنند. این خلاقیت ها همیشه با استقبال زیادی مواجه می شوند.

 

-  به این صندلی زیبا که در ساخت آن از انواع سی دی و دی وی دی استفاده کرده اند، نگاه کنید. به نظر بسیار راحت است و از آن دسته اثاثیه خانگی است که دوست دارید به دلیل طراحی منحصربفرد آن را در معرض دید سایرین قرار دهید. این محصول، مکمل خانه های مدرن و معاصر است، بخصوص هنگامی که با سایر لوازم دکوری لوکس ترکیب می شود.

چند اثاثیه غیر معمولی و کاربردی

- به نظر می رسد بیان دقیق زمان با این ساعت بسیار سخت خواهد بود. البته برای ریاضیدانان این کار چندان هم سخت نخواهد بود. در ساخت آن به جای اعداد از فرمول های ریاضی سخت و آسان استفاده شده است.

چند اثاثیه غیر معمولی و کاربردی

- برای افرادی که عاشق بازی های کامپیوتری هستند، ایده ای جالب داریم. میز قهوه خوری PS3 که دارای دو کتنرل بازی است و سطح روی میز را از شیشه شفاف ساخته اند. از هر گوشه به آن نگاه کنید، نمایی بسیارزیبا دارد.

چند اثاثیه غیر معمولی و کاربردی

- قطعه مدرن دیگر، این میز قهوه خوری pac man است. همه شما با بازی کردن با اینچنین میزهایی آشنا هستید. این محصول در اتاق نشیمن یا تماشاخانه مورد استفاده قرار می گیرد.

چند اثاثیه غیر معمولی و کاربردی

-از آنجا که مارک I phone برای همه ما آشناست، در طراحی قطعات خانگی نیز از آن استفاده شده است.در واقع این میز قهوه خوری با اندازه بزرگ، خود نمونه ای از این سری محصولات آیفونی است. شما می توانید لوازم شخصی خود را مانند نمونه در آن قرار دهید.

چند اثاثیه غیر معمولی و کاربردی

-این روزها اغلب فعالیت های افراد در قالب تعاملات اجتماعی خلاصه می شود و نشست و برخاست با دوستان مان نیز از این امر مستثنی نیست. با این کوسن های زیبا و راحتی، در محیطی کاملا دوستانه به گفتگو با دوستان تان می پردازید.

چند اثاثیه غیر معمولی و کاربردی

-برای شما که به علم شیمی علاقه مندید نیز محصولی ارائه کرده ایم؛ میزی با ساختار دوره ا ی متناوب که روی روکشی همچون لحاف مستور شده است. اجزای متناوب این میز باعث ایجاد حس آرامش و سرگرمی می شوند.

چند اثاثیه غیر معمولی و کاربردی

-نظرتان درباره یک توالت فرنگی چند کاره چیست؟ طراح مبتکر در اقدامی جالب، توالت فرنگی چند کاره خود را روانه بازار کرده است. این نمونه به عنوان یخچال، جا سی دی، دی وی دی، لب تاپ و تلویزیون نیز عمل می کند.

چند اثاثیه غیر معمولی و کاربردی

-طرفداران بازی جنگ ستارگان در سراسر دنیا، هنوز هم تعداد بسیاری هستند. «تام اسپینا» این میز زیبا را با هدف زنده کردن خاطرات این بازی طراحی کرده است. شما می توانید جنگ ستارگان را در دفتر کاری خود نیز بازی کنید.

چند اثاثیه غیر معمولی و کاربردی

 -این ساعت رومیزی برای علاقه مندان به کامپیوتر طراحی شده و به نظر همچون یک درایو واقعی عمل می کند. موتوری بسیار ظریف در داخل این ساعت تعبیه شده است. با قرار دادن این نمونه روی میز، قطعه ای برجسته در اتاق خواهید داشت. البته به عنوان هدیه ای زیبا نیز می توان از آن استفاده کرد.

چند اثاثیه غیر معمولی و کاربردی

هموطن

جدید ترین مطالب سایت