فروش ویژه اسلایسر هندوانه

هم اکنون این محصول با 65 درصد تخفیف عرضه شده است

فقط 10000 تومان 

خرید اینترنتی

»

اعلام محدودیت‌های ترافیکی مراسم تشییع شهدا

رئیس مرکز اطلاع رسانی پلیس راهنمایی و رانندگی تهران بزرگ ضمن تشریح محدودیت های ترافیکی مراسم تشییع شهدا در روز سه شنبه از اسکورت کاروان شهدا تا ستاد معراج شهدا از سوی مأموران راهور خبر داد.

سرهنگ مراد مرادی، درباره تمهیدات ترافیکی مراسم تشییع شهدا اظهارکرد: برابر هماهنگی های صورت گرفته این مراسم از ساعت 16 روز سه شنبه 26 خردادماه با حضور عموم مردم و مسئولان لشکری و کشوری آغاز خواهد شد که بر همین اساس محدودیت ها و ممنوعیت های ترافیکی در محورها و معابر منتهی به محل برگزاری همایش در میدان بهارستان پیش بینی شده است.

وی افزود: در همین راستا کلیه عوامل راهور از ساعت 13:30 فردا در محل و موقعیت مستقر شده و محدودیت ها و ممنوعیت های ترافیکی نیز از ساعت 15 در این محدوده اعمال خواهد شد.

مرادی ادامه داد: بر این اساس از سمت شمال از سه راه مجاهدین و خیابان مصطفی خمینی به سمت میدان بهارستان از سمت جنوب از ابتدای خیابان دیالمه، تقاطع خیابان امیرکبیر به سمت بهارستان، از سمت شرق از تقاطع خیابان مجاهدین و خیابان ایران به سمت بهارستان و از سمت غرب نیز از تقاطع خیابان جمهوری و ظهیرالاسلام به سمت بهارستان و دیگر خیابان های منتهی به خیابان بهارستان. در این محدوده، محدودیت تردد خودروها را خواهیم داشت. این محدودیت تا پایان مراسم که حدود ساعت 18 پیش بینی شده است ادامه خواهد داشت.

رئیس مرکز اطلاع رسانی پلیس راهنمایی و رانندگی تهران بزرگ درباره اینکه آیا ممنوعیت توقف و پارک خودرو نیز در این حوزه خواهیم داشت یا احتمال افزایش شعاع محدودیت ها وجود دارد یا خیر نیز گفت: در این خصوص در محل تصمیمات لازم اتخاذ خواهد شد اما تا الان چنین ضرورتی وجود نداشته است.

اسکورت کاروان شهدا و اعلام مسیرها

مرادی در ادامه از اسکورت کاروان شهدا پس از پایان مراسم تا رسیدن به ستاد معراج شهدا خبر داد و درباره مسیرهای انتخاب شده نیز گفت: پس از پایان مراسم از ساعت 18 کاروان شهدا از میدان بهارستان وارد خیابان جمهوری شده و پس از آن از چهارراه استانبول وارد خیابان فردوسی به سمت جنوب خواهند شد و از میدان امام خمینی به سمت پایانه و خیابان فیاض بخش رفته و پس از آن نیز وارد خیابان وحدت اسلامی شده و در خیابان بهشت به ستاد معراج شهدا خواهند رفت.

وی افزود: در این مسیرها نیز پلیس راهنمایی و رانندگی کاروان را اسکورت کرده و نسبت به روان سازی ترافیک و تسهیل آمد و شد شهروندان و خودروها اقدام خواهند کرد.

مرادی در ادامه به شهروندان توصیه کرد که در طول برگزاری مراسم از تردد در این معابر با وسیله نقلیه شخصی خودداری کرده و اگر قصد رفتن به این محل را دارند از سامانه اتوبوسرانی استفاده کنند.

هموطن

جدید ترین مطالب سایت