فروش ویژه اسلایسر هندوانه

هم اکنون این محصول با 65 درصد تخفیف عرضه شده است

فقط 10000 تومان 

خرید اینترنتی

»

آیا این معاوضه به نفع پرسپولیس است؟

 این روزها به نظر می رسد باید کار محسن مسلمان را در پرسپولیس خاتمه یافته تلقی کنیم. هافبک میانی تیم ملی امید کشورمان که بین دونیم فصل لیگ سیزدهم در ازای کوچ خانزاده و میلاد غریبی به ذوب آهن لباس پرسپولیس را پوشید، اکنون باید به باشگاه اصفهانی برگردد...

هموطن: این روزها به نظر می رسد باید کار محسن مسلمان را در پرسپولیس خاتمه یافته تلقی کنیم. هافبک میانی تیم ملی امید کشورمان که بین دونیم فصل لیگ سیزدهم در ازای کوچ خانزاده و میلاد غریبی به ذوب آهن لباس پرسپولیس را پوشید، اکنون باید به باشگاه اصفهانی برگردد، چرا که دو سال دیگر از قراردادش باقی مانده است. حالا باید دید جابه جایی دوباره مسلمان با آن دو بازیکن به ضرر پرسپولیس است یا برعکس، سرخپوشان از این ناحیه سود خواهند کرد؟

حقیقت آن است که مسلمان در پرسپولیس هرگز آن بازیکنی نبود که هواداران انتظارش را داشتند. او به ندرت از سوی دایی در ترکیب اصلی به کار گرفته شد و البته بخشی از فصل را هم به دلیل مصدومیت از دست داد.

این در حالی است که در اغلب محافل فوتبالی از مسلمان به عنوان یک بازیکن پرحاشیه یاد می شود. هنوز ماجرای معروف «قلیان گیت» که به وی نسبت داده شده بود از یاد اهالی فوتبال نرفته است.

در مقابل اما، میلاد غریبی هم پستی به مراتب کم حاشیه تر مسلمان است که شاید اگر به او اعتماد شود، بازدهی بیشتری داشته باشد. در کنار غریبی، خانزاده هم به پرسپولیس برخواهد گشت؛ بازیکنی که همیشه مورد علاقه کی روش بوده و در دو پست کلیدی خط دفاعی یعنی مدافع راست و وسط می تواند بازی کند. آیا دایی با توجه به این نکات، همچنان به ادامه استفاده از مسلمان اصرار دارد؟

منبع خبر: فیفادی

جدید ترین مطالب سایت