لوله آتشخوار

فروش ویژه اسلایسر هندوانه

هم اکنون این محصول با 65 درصد تخفیف عرضه شده است

فقط 10000 تومان 

خرید اینترنتی

»

حمید گودرزی زن ذلیــل است

اگر برای  شما هم این سوال پیش آمده كه چرا حمید گودرزی دیگر در «قلب یخی» نیست، اگر دوست دارید بدانید در زندگی مشتركش چگونه آدمی است، اگر برای شما هم بامزه است بدانید چرا به خاطر یك سیر گوجه سبز كتاب های مدرسه اش را فروخته، زندگی ایده آل شما را به خواندن این صفحات دعوت می كند

اگر برای  شما هم این سوال پیش آمده كه چرا حمید گودرزی دیگر در «قلب یخی» نیست، اگر دوست دارید بدانید در زندگی مشتركش چگونه آدمی است، اگر برای شما هم بامزه است بدانید چرا به خاطر یك سیر گوجه سبز كتاب های مدرسه اش را فروخته، زندگی ایده آل شما را به خواندن این صفحات دعوت می كند

حدود 7 سال اسـت ازدواج كرده ام و اینكه شایعه كرده اند حمید گودرزی «زن ذلیــل» است، صحت دارد! (خنده) من كوچك تر از آنی هستم كه بخواهم نصیحت یا پیشنهادی به كسی بكنم اما به نظرم وقتی یك زن و مرد با هم ازدواج می كنند، دیگر قضیه «من» از بین می رود و همه چیزشان مشترك می شود، بنابراین باید بگویند «ما» یك زوج باید از توانایی های همدیگر شناخت كامل داشته و بنا بر همان شناخت، از یكدیگر توقع و انتظار داشته باشند.

قلب یخی از من سوءاستفاده كرد!

درباره سریال «قلب یخی» باید بگویم متأسفانه گروهی كه در حال ساخت این مجموعه بودند، (از شخص خاصی نام نمی برم) یك جورهایی از من و امثال من سوءاستفاده كردند و این اتفاق، باعث شد دعوایی بین من و عوامل كار به وجود بیاید و با همین دعوا، فیلم نامه تغییر كرد و در فیلم من را كشتند، به همین سادگی! آنهایی كه كارهای من را دیده اند، می دانند این نخستین فیلمی است كه به این زودی در آن می میرم، وگرنه من در اكثر كارها تا انتها حضور دارم. مشكل ما به مسائل مالی مربوط می شد و همه چیز یكطرفه جلو می رفت، وقتی هم حق خودم را خواستم، خیلی راحت گفتند تو را در فیلم می كشیم، بقیه هم اگر حرف اضافه بزنند، یكی  یكی می كشیم! بعد از این اتفاق، وقتی سری جدید این سریال روانه بازار شد، دوباره دیدم عكس من را روی بسته فیلم گذاشته اند! همین جا اعلام می كنم من دیگر در این سریال بازی نمی كنم و در سری جدیدش نیز حضور ندارم. واقعا این كاری كه دوستان می كنند، فرهنگی نیست و اگر ما ادعای انجام كار فرهنگی داریم، این شیوه برخورد با یك هنرمند به هیچ وجه صحیح نیست.

حمید گودرزی زن ذلیــل است

 

هر وقت پخته تر شدم كارگردانی می كنم

34 سالم است و رشته اصلی ام در دانشگاه كارگردانی_بازیگری بوده است. به نظرم الان برای كارگردانی زود است و باید كمی سن و سالم بالاتر برود و پخته تر بشوم. مطمئنا زمانی سراغ كارگردانی خواهم رفت كه حرف جدیدی برای مردم داشته باشم و آدم های قبلی سراغ آن نرفته باشند. اینكه بخواهم همان حرف های قدیمی كه بارها و بارها افراد دیگر تكرارش كرده اند، بزنم هیچ ارزشی نخواهد داشت.

داماد سرخانه نیستم

مسلما نمی توانم بگویم از تمام كارهایی كه تا امروز انجام داده ام راضی بوده ام، بالاخره در بعضی كارها گول خوردم و بعضی هایشان را نیز از سر اجبار انجام داده ام! اما هیچ وقت به خاطر پول و غم نان سر كاری حاضر نشدم. كسب و كاری هم غیراز بازیگری ندارم اما وضعیت مالی همسرم خیلی خوب است(خنده!) البته نه اینكه داماد سرخانه باشم ها (خنده!) جدا از شوخی، در سینمای ایران سالانه فقط 3-2 فیلم خوب ساخته می شود و بقیه شان به درد نمی خورند، از كجا معلوم در همان 3-2 فیلم خوب شانس در خانه من را بزند و من هم در آنها بازی كنم؟ آدمی هم نیستم كه بخواهم بروم پیش كسی و به بهانه چای خوردن درخواست بازی در یك نقش را بكنم! با هیچ كس رودربایستی ندارم و همیشه بی  پروا حرف هایم را زده ام، حتی چند بار هم از آقای فریدون جیرانی درخواست كرده ام اجازه بدهد در برنامه اش حرف هایم را بزنم اما این امكان میسر نشده است. در سینمای ایران اگر عضو باند خاصی باشی كه هستی اما من جزو هیچ باندی نبودم و خودم روی پای خودم ایستادم و به اینجا رسیدم.

امروز همه خواننده هستند

یك گروه موسیقی حرف  هایی با من زده اند كه بتوانیم با هم همكاری داشته باشیم، آنها امروز در حال ضبط كارهای شان هستند و با من هم رایزنی هایی انجام داده اند. خیلی به موسیقی و خوانندگی علاقه دارم اما متأسفانه امروز هر كسی با دستگاه های جدید خواننده می شود! به نظرم خیلی باید به مقوله خوانندگی و آهنگسازی عمیق تر نگاه كرد. اگر می خواهیم فوتبالیست، بازیگر یا خواننده شویم، عمیق تر و جدی تر به همه مسائل نگاه كنیم، نه اینكه فكر كنیم مثلا هنر شوخی است! 17 ساله بودم كه كلاس  سولفژ ثبت نام كردم و در كنار اساتید بزرگی همچون محمد نوری و آقای راست گفتار دوره های تخصصی این كار را گذراندم و تا حدودی با موسیقی و خوانندگی آشنایی پیدا كردم.

2 ورزش اصلی را بلدم

از آنجا كه در  فیلم «مسافری از هند»  نقش پسری را بازی می كردم كه بوكسور بود، مجبور شدم یك دوره 3 ماهه بوكس بگذرانم و اینكه خیلی ها تصور می كنند من بوكسورم اشتباه است چون اگر می خواستم این رشته را ادامه دهم دماغ و صورتم از بین می رفت و دیگر از نان خوردن می افتادم! این دوره را هم برای این گذراندم كه در صحنه های فیلم ضرباتم را درست بزنم، در كل اهل ورزش هستم؛ در پینگ پنگ كسی حریفم نمی شود، در فوتبال گل كوچك بسیار تبحر دارم، یك مدت بدنسازی می رفتم، شنا و تیراندازی ام هم خوب است. از 3 ورزش اصلی كه یك مرد باید بلد باشد، شنا و تیراندازی اش را بلدم اما سواركاری را نه، همیشه هم از این موضوع ترسیده ام كه نكند از روی اسب پرت شوم زمین و آن هم با لگد بزند دنده هایم را بشكند! نه  فقط به خاطر اینكه بازیگرم باید حواسم به سلامتم باشد بلكه همه باید به سلامت شان اهمیت دهند، بهترین راهش نیز ورزش است.

به خاطر یك سیر گوجه سبز

كلاس اول دبستان بودم، فصل بهار بود، تازه گوجه سبز آمده بود، به پدرم گفتم برایم بخر اما نخرید! چون تازه آمده بود، هسته هایش خیلی زود می شكست و به خاطر اینكه تلخ می شد پدرم برایم نمی خرید. رفتم مدرسه، یكی از دوستانم به من گفت اگر كتاب های مان را به گوجه سبز فروش بدهیم، او با آنها قیف درست می كند تا گوجه سبزها را به مردم بفروشد، در ازای كتاب های مان هم یك سیر گوجه سبز می گیریم! من هم كتاب های علوم، ریاضی و… را دادم! جالب اینكه آن بنده  خدا به ما گفت كتاب های تان كم است، بنابراین به جای گوجه سبز، چغاله بادام بهتان می دهم! چغاله بادام ها را خوردم و جای تان خالی شبش هم یك كتك مفصل در خانه خوردم!

بازیگر بدون تماشاگر یعنی هیچ

دوست ندارم همسرم بازیگر شود اما ایشان با كار من هیچ مشكلی ندارند. یك خواهش بزرگ از مسئولان محترم دارم؛ مزخرف ترین و احمق ترین خواننده های آمریكایی كه آنچنان طرفداری هم ندارند، وقتی كمی مشهور می شوند مسئولان شان می كشانندشان یك گوشه و بهشان تذكر می دهند مثلا دیگر حق نداری فلان رستوران بروی  با فلان آدم ها دیگر حق رفت وآمد نداری و…. من خواهشم از مسئولان مملكت این است كه وقتی آدم هایی به واسطه حرفه شان مشهور می شوند، كلاس های توجیهی و آموزشی برایشان برگزار كنند و آداب شهرت را به آنها بیاموزند؛ مثلا بگویند چگونه با مردم رفتار كنند، عكس بیندازند، خودشان را نگیرند و… ؛ در واقع فرهنگ شهرت را به آنها یاد بدهند. بعضی افراد به واسطه تربیت سالم خانواده هایشان یا تحصیلاتی كه در دانشگاه داشته اند این فرهنگ را دارند اما یكسری هم هستند كه خب این فرهنگ را ندارند و به عنوان یك بازیگر حد و حدودشان را رعایت نمی كنند! قرار نیست چون من معروفم هر كاری دلم خواست انجام دهم یا اطرافیانم را كه چون آدم های عادی هستند تحویل نگیرم! نه! این جمله مرحوم خسرو شكیبایی است «بازیگر بدون تماشاگر یعنی هیچ.» حالا من بیایم خودم را برای مردم بگیرم؟! این خیلی مسخره  است .

دوست ندارم كار طنز بازی كنم

به تازگی كار در فیلم «دزدان خیابان جردن» را به پایان رسانده ام كه تصور می كنم تا یك ماه دیگر آماده اكران شود. در این كار با رضا شفیعی جم همبازی بودم و «داریوش بابائیان تهیه كنندگی اش را برعهده داشت و وحید اسلامی آن را كارگردانی كرده است. اینكه چرا امروز بیشتر كارهای كمدی از من می بینید، خواسته خودم نیست بلكه به این سمت كشیدنم! اما در كل هم كار كمدی انجام می دهم و هم جدی. برایم مهم نیست در چه ژانری بازی كنم، فقط نقشی كه قرار است بازی كنم، باید مثبت باشد نه منفی چون مردم بازیگرهای نقش های منفی را لعنت می كنند و دوست ندارند! خدا را شكر تا امروز در كارنامه ام نقش منفی نداشته ام، فقط «مسافری از هند» بود كه در آن هم نقشم منفی نبود بلكه جوان باغیرتی را بازی می كردم كه روی خانواده اش تعصب و غیرت زیادی داشت. در مملكت ما بازیگرانی كه نقش منفی بازی می كنند و اتفاقا خوب هم از پس نقش برآمده باشند، این شائبه را در ذهن مردم به وجود می آورند كه نكند این آدم در واقعیت هم همین خصوصیات را داشته باشد! خاطرم هست در یك فیلم نقش جوانی را بازی می كردم كه از گاو صندوق پدرش دزدی می كرد، بعد از آن بود كه هر كس در خیابان من را می دید، می گفت آقای گودرزی این كارها از شما بعید است!!

جدید ترین مطالب سایت