فروش ویژه اسلایسر هندوانه

هم اکنون این محصول با 65 درصد تخفیف عرضه شده است

فقط 10000 تومان 

خرید اینترنتی

»

ضرب و شتم بخاطر صحبت با یک دختر+عکس

قربانی یک حمله وحشیانه خیابانی، عکس های دلخراش جراحت خود را در معرض نمایش گذاشت.

هموطن: «براندون سوان» که در ساعت 4 بعدازظهر روز سه شنبه - 9 ژوئن - توسط یک جانی مورد ضرب و شتم قرار گرفت، عکس صورت صدمه دیده اش را در صفحه فیس بوک خود گذاشت.

به گفته پلیس، وقتی گزارش حمله به فردی در خیابان «راسن تیبل» داده شد، خود را به سرعت به محل حادثه رساندند و قربانی را که بی هوش و غرق در خون رها شده بود یافتند و او را توسط اورژانس به بیمارستان فرستادند.

این قربانی در اظهارات خود گفت: وقتی از کافی شاپ کینک نورمن بیرون آمدم و خواستم در امتداد خیابان چورچ قدم بزنم، خانمی را دیدم که پیش تر او را می شناختم. وقتی با آن دوست قدیمی که با مردی در کنارش بود احوال پرسی کردم، ناگهان آن مرد به من حمله کرد و مرا بر روی زمین انداخت و با مشت و لگد بر سر و صورتم کوبید.

کاربران فیس بوک بعد از دیدن عکس های او وحشت زده شدند و در همدردی با او گفتند: چطور امکان دارد یک انسان با هم نوع خودش این چنین رفتار کند؟ نمی توان باور کرد که تو فقط به خاطر حرف زدن با یک دوست قدیمی به این روز افتاده باشی. امیدواریم این جنایتکار بی رحم هرچه سریعتر دستگیر و به سزای عمل زشتش برسد.

این مرد قربانی که از جراحت و آسیب شدید در ناحیه صورت و کمرش رنج می برد، هم اکنون برای معالجه در بیمارستان بستری شده است.

جانی که هویتش هنوز معلوم نیست، تحت پیگرد قانونی قرار دارد و پلیس همچنان بدنبال اوست.

هموطن

جدید ترین مطالب سایت