فروش ویژه اسلایسر هندوانه

هم اکنون این محصول با 65 درصد تخفیف عرضه شده است

فقط 10000 تومان 

خرید اینترنتی

»

علی دایی 26 میلیارد تومان بازیکن می خواهد!

پس از اینکه وزارت ورزش اعلام کرد که برای باشگاه پرسپولیس اسپانسر پیدا کرده است، رحیمی خطاب به هواداران قول داد که دیگر نگران مشکلات مالی نباشند...

پس از اینکه وزارت ورزش اعلام کرد که برای باشگاه پرسپولیس اسپانسر پیدا کرده است، رحیمی خطاب به هواداران قول داد که دیگر نگران مشکلات مالی نباشند.

اسپانسر جدید متعهد شده که مبلغ 30 میلیارد تومان برای این فصل به پرسپولیس بیاورد که در جلسه هیات مدیره مقرر شده 16 میلیارد تومان از این مبلغ را برای نقل و انتقالات این فصل هزینه کنند.

پس از اینکه این خبر به گوش علی دایی رسید، وی با عصبانیت، مخالفت شدید خود را اعلام و تاکید کرد که با این هزینه نمی توان هم در لیگ برتر و هم در آسیا جنگید.

رقمی که سرمربی پرسپولیس به مسئولان باشگاه برای نقل و انتقالات اعلام کرده مبلغ نجومی 26 میلیارد تومان است.

طبق اسنادی که از سوی وزارت ورزش منتشر شد، قرمزها فصل گذشته 17 میلیارد هزینه کردند که بررسی ارقام قراردادها نشان می دهد این مبلغ، واقعی نیست به طور مثال رضا حقیقی که بیش از یک میلیارد تومان قرارداد بسته است، مبلغ قراردادش در اسناد ارائه شده 250 میلیون تومان ذکر شده است.

با احتساب دقیق مبالغ واقعی، پرسپولیس در فصل گذشته نقل و انتقالات چیزی حدود 23 میلیارد تومان هزینه کرده است و بی شک کاهش چشمگیرآن به 16 میلیارد برای دایی دردسرساز خواهد شد.

منبع خبر: فیفادی

جدید ترین مطالب سایت