فروش ویژه اسلایسر هندوانه

هم اکنون این محصول با 65 درصد تخفیف عرضه شده است

فقط 10000 تومان 

خرید اینترنتی

»

انتخاب لباس عروس و بایدها و نبایدهای آن!

برای هر عروسی خرید کردن برای روز عروسی رویایی است. این کار هم لذت بخش است و هم تجربه ای پر از تنش و استرس. پیداکردن لباس شب عروسی برای یک عروس در طول عمر خود یک اتفاقی است که همواره در انتظار آن است

هموطن: شما برای چنین لحظه ای بسیار صبر می کنید. برای انتخاب مناسب و اصولی این لباس، به نکات زیر توجه کنید.

- انتخاب لباس عروس متناسب با بودجه

اگر لباس عروس شما فراتر از مخارج عروسی است و بودجه سنگینی دارد بهتر است که از آن صرف نظر کنید. می توانید از یکلباس عروس ارزان قیمت تر استفاده کنید. با یک لباس با قیمت مناسب تر هم عروس می تواند در شب عروسی خود بدرخشد. با این حال این مهم است که  به یاد داشته باشید که لباس عروسی که شما در روز عروسی می پوشید بسته به بودجه ای که دارید انتخاب کنید.

 

  تحت تاثیر نظرات دیگران قرار نگیرید

هنگامی که به مزون لباس عروسی برای انتخاب لباس عروس خود می روید استفاده از نظرات و پیشنهادات دوستان و اقوام درجه یک در انتخاب لباس عروس یک کار متداول است. دانستن اینکه عروس چه مدل لباس را می پسندد در اولویت انتخاب قرار دارد. اغلب اوقات دوستان و آشنایان از دیدن لباس عروس هیجان زده می شوند و سلایق خود را تحمیل می کنند. سعی کنید ضمن استفاده از نظرات آنها از سلیقه و انتخاب خود غافل نشوید.

- لباس عروس با تغییرات زیاد

ممکن است لباس عروسی که انتخاب می کنید از نظر شما نواقصی داشته و نیاز به تکمیل داشته باشد. در این صورت ممکن است هزینه و وقتی که برای لباس پرداخت می کنید، بیش از تصور شما باشد. در انتخاب لباس دقت لازم را داشته باشید، تا در هزینه و وقت تان صرفه جویی کرده باشید.

- تحت فشار فروشندگان  قرار نگیرید

بسیاری از مشاوران لباس عروس بصورت درصدی با مزون داران کار می کنند و بصورت طبیعی فشار زیادی به شما جهت خریدلباس عروس می آورند. این مشاوران منابع شگفت انگیزی از اطلاعات هستند که می توانند به شما کمک کنند. هنگامی لباس عروس را انتخاب می کنید نباید تحت فشار باشید چرا که ممکن است بعد از خرید  اجباری لباس، از خرید خود پشیمان شوید.

به مارک و برند لباس عروس متکی نباشید

بسیاری از عروس ها در انتخاب لباس عروس  به دنبال مارک ها و برندهای معروف هستند و صرف معروف بودن برای آنها کافی است. معروف بودن برند و مارک لباس عروس خوب است، اما ممکن است ضمن پرداخت هزینه های بسیار گزاف از نظر ظاهر هم زیبایی چندانی نداشته باشد. پس هنگام انتخاب لباس عروس به زیبایی و سلیقه خود دقت کنید، نه برند و مارک لباس.

جدید ترین مطالب سایت