لوله آتشخوار

فروش ویژه اسلایسر هندوانه

هم اکنون این محصول با 65 درصد تخفیف عرضه شده است

فقط 10000 تومان 

خرید اینترنتی

»

دردسرهای تازه وایبر و تلگرام/ افزایش مزاحمت برای 118

گفته می شود از ابتدای امسال میزان مزاحمت های 118 افزایش یافته و در این میان مزاحمان سعی دارند از طریق تماس با این مرکز فایل های صوتی برای انتشار در نرم افزار های موبایلی (وایبر و تلگرام و...) تهیه کنند.

مدیرکل خدمات مخابراتی استان تهران، در این باره گفت: روزانه به طور متوسط 350 تا 400 هزار تماس از سوی اپراتورهای 118 پاسخگویی می شود، اما به طور معمول حدود 2.5 تا 5 درصد تماس های این مرکز به مزاحمان تلفنی مربوط می شود که در سال جاری میزان این مزاحمت ها افزایش یافته است.

عباس ابوالقاسمی آزاد همچنین عنوان کرد: ما به اپراتورهای خود دستور داده ایم که در هر صورت اجازه پاسخگویی به مزاحمان تلفنی را ندارند و در این موارد تنها باید تلفن خود را قطع کنند با این وجود گاهی در برخی موارد مزاحمان از چنان الفاظ و ادبیاتی استفاده می کنند که ممکن است پاسخی به آنها داده شود و در نهایت این افراد فایل ضبط شده این مکالمات را از طریق نرم افزار های موبایلی منتشر می کنند.

وی در پاسخ به این مطلب که « یعنی فایل های طنزی که به نام تماس با 118 در فضای مجازی و گوشی های تلفن همراه منتشر می شود واقعی هستند؟»، توضیح داد: در بسیاری موارد این فایل ها از سوی خود افراد ضبط شده و به نام تماس با 118 پخش می شود، اما به هرحال در برخی موارد اندک هم ممکن است مزاحمان صوت اپراتورها را ضبط و پخش کنند. البته با توجه به این که مکالمات 118 امکان پیگیری و شنود دارد ما در نهایت این موارد را بررسی می کنیم تا صحت و سقم آنها مشخص شود.

آزاد در پایان با تاکید بر این که با این وجود میزان مزاحمت های 118 طی ماه های اخیر افزایش داشته، عنوان کرد: از میان 350 تا 400 هزار تماس روزانه حدود 9 هزار تماس حالت مزاحمت دارد که در این میان گاهی از رکیک ترین کلمات برای صحبت با اپراتور ها استفاده می شود.

هموطن

جدید ترین مطالب سایت