لوله آتشخوار

فروش ویژه اسلایسر هندوانه

هم اکنون این محصول با 65 درصد تخفیف عرضه شده است

فقط 10000 تومان 

خرید اینترنتی

»

ملکه زیبایی آلمان بازداشت شد

 پلیس آلمان خبر از دستگیری ملکه زیبایی آلمان داد که دست به حمله مسلحانه از یک مرکز خرید زده بود...

به گزارش سرویس حوادث جام نیوز به نقل از ایران، پلیس آلمان خبر از دستگیری ملکه زیبایی آلمان داد که دست به حمله مسلحانه از یک مرکز خرید زده بود.

«لیندا دامن» 20 ساله در منطقه «کرفلد» دستگیر شده و تحت بازجویی قرار گرفته است. وی برنامه ریزی کرده بود با کمک دو مرد دیگر دست به گروگانگیری بزند و صاحب مرکز خرید را غافلگیر کند.

مأموران پلیس در خانه این دختر تپانچه ای خودکار، یک صدا خفه کن، چاقو و ماسک های لاستیکی یافته اند. اطلاعات پلیس حاکی است یکی از مردان که قصد همکاری با وی را داشت برادرش «فرانک دامن» 22 ساله بود که وی نیز پس از اعتراف لیندا به وسیله مأموران پلیس بازداشت شده است.

سخنگوی دفتر پلیس در «دوسلدورف» در این باره گفت: به نظر می رسد افراد دیگری نیز در این حمله تروریستی دخیل بوده اند که ما سعی در شناسایی هویت آن ها داریم. اطلاعات ما نشان می دهد برادر لیندا از طریق ایمیل خود از 2 هزار نفر مبلغ 500 هزار پوند کلاهبرداری کرده بود.

شواهد موجود حاکی است لیندا در همین مرکز خرید به عنوان صندوقدار کار می کرد و این مرکز خرید را در ژانویه ترک کرده است. ما برای دستگیری این خواهر و برادر از افسران شبه نظامی کمک گرفتیم چرا که برادر وی مسلح و فردی خطرناک بود.

جدید ترین مطالب سایت