لوله آتشخوار

فروش ویژه اسلایسر هندوانه

هم اکنون این محصول با 65 درصد تخفیف عرضه شده است

فقط 10000 تومان 

خرید اینترنتی

»

دستگیری "بزی" خطرناک در بلوار پروین پایتخت

به دلیل خطرناک بودن متهم، پلیس مردم را از آن حوالی متفرق کرد...

دستگیری "بزی" خطرناک در بلوار پروین پایتخت

به گزارش سرویس حوادث جام نیوز به نقل از باشگاه خبرنگاران، پسر شروری که به رامین بزی معروف بود در تعقیب و گریز پلیسی مورد اصابت گلوله قرار گرفت و زمینگیر شد.

دستگيري متهم "رامین.ب" معروف به "رامین بزي "در تاریخ 13 اردبیهشت ماه امسال بنا بر دستور مقام قضايي به اتهام تخریب اموال خصوصی، عربده کشی، نزاع، ضرب و جرح عمدی شهروندان و شرارت در دستور کار پلیس قرار گرفت.

ماموران با به کارگیری اقدامات ویژه پلیسی و منابع اطلاعاتی دریافتند نامبرده در حال حاضر در محدوده ميدان پروين در حال پرسه زني است که سريعا ماموران پایگاه چهارم پلیس اطلاعات و امنیت عمومی تهران بزرگ به آدرس اعلامي اعزام شدند.

به دلیل خطرناک بودن متهم، پلیس مردم را از آن حوالی متفرق کرد و رامین بزی را در محاصره قرار داد که متهم با جوسازی محاصره را شکست و در بلوار پروین اقدام به فرار کرد که ماموران ابتدا با چهار تیر هوایی به رامین بزی اخطار دادند و در نهایت با شلیک تیر به سمت پای چپش او را زمینگیر کرده و سریعا به بیمارستان منتقل می کنند.

سرهنگ علیرضا محرابی رئیس پلیس اطلاعات و امنیت تهران بزرگ درباره این خبر گفت: در بازرسي بدني از متهم يک قبضه چاقو و يک عدد افشانه اشک آور کشف و ضبط شد.

گفتني است متهم داراي چندين فقره پرونده شرارت در کلانتري 144 جواديه تهرانپارس نيز است.

جدید ترین مطالب سایت