لوله آتشخوار

فروش ویژه اسلایسر هندوانه

هم اکنون این محصول با 65 درصد تخفیف عرضه شده است

فقط 10000 تومان 

خرید اینترنتی

واکنش چندسایت ارزشی به سخنان حدادیان:تومراقب پسر خودت باش!

سعید حدادیان در شب دوم ماه مبارک رمضان، در هیئت رزمندگان اسلام غرب تهران گفت: ما باور کنیم که شما دلت برای این مردم می سوزد؟

هموطن :سال ها دعوای ما با آقای هاشمی این بود که مقام معظم رهبری (حفظه الله تعالی) روی پایگاه زهدی که اسلام از مسئولین نظام اسلامی می خواهد دارند زندگی می کنند؛ تو چرا یاد نمی گیری؟ تو که داری چطور حالا یاد ندارها افتادی؟ از محاکمه مهدی؟ اتهاماتی که به ایشان (مهدی هاشمی) وارد است، برخی اش مرتبط به همین تحریم است. بعد وقتی ایشان به این ارتشای به این بزرگی مشغول بود، شما دلت برای مردم نمی سوخت!؟ این صحبت های زیبای جناب حدادیان، ما را کنجکاو کرد تا سری به اینستاگرام پسرش بزنیم. وقتی کسی فرزند فردی را متهم به ریخت و پاش می کند، حتما قوت غالب فرزندش خرما و نمک در معیت نان جو می باشد.

جناب آفای حدادیان، شما که از منبر مقدس حضرت امام حسین (ع) به ابراز احساسات شخصیتان می پردازید، احتمالا از خانواده ساده زیست خود نیز خبر دارید. دلمان می سوزد، که می خواهید پرچم مبارزه با اشرافیت را به دست بگیرید، اما خودتان از اشرافی گری های خودتان، بیم و ترس ندارد. جناب آقای حدادیان! بهتر است شما به مراسم تولد خود در فرخزاد بپردازید، تا ژست های ضد اشرافی گری. ضد اشرافیت بودن، ارزشی است که فقط به سخن گفتن نیست و باید به زندگی افراد سرایت کند. جناب آقای حدادیان، ما باور کنیم که شما دلت برای این مردم می سوزد؟ و در پایان این نکته متذکر شوم که رطب خورده، منع خرما نمی کند!

واکنش چندسایت ارزشی به سخنان حدادیان:تومراقب پسر خودت باش!

جدید ترین مطالب سایت