فروش ویژه اسلایسر هندوانه

هم اکنون این محصول با 65 درصد تخفیف عرضه شده است

فقط 10000 تومان 

خرید اینترنتی

»

چرا «کاترین زتا جونز» چاق نمی شود؟

رژیم گرفتن کار سختی است. کسی هست که با این واقعیت مخالف باشد؟ از تغییر عادت ها و پیروی از یک سری اصول خاص و انعطاف ناپذیر گرفته تا تحمل گرسنگی و ضعف ناشی از آن، همه می توانند کار را برای شما سخت کنند و باعث شوند که عطای خوش اندامی را به لقایش ببخشید. با این اوصاف، چرا بعضی ها هیچ وقت اضافه وزن پیدا نمی کنند و همیشه در رژیم گرفتن موفق هستند؟ 

هموطن :اراده این آدم ها از شما قوی تر است یا اینکه از فرمول هایی استفاده می کنند که شما از آنها بی خبرید. شاید هر دو دلیل درست باشد اما ما تصور می کنیم اگر رژیمی را انتخاب کنید که با عادت ها و سبک زندگی تان سازگار باشد به احتمال بیشتری می توانید به پیروی از آن ادامه دهید. امتحانش مجانی است! اگر ناتمام ر ها کردن برنامه های غذایی مختلف شما را کلافه کرده، می توانید با کمک ما این رژیم را هم امتحان کنید. 

چرا «کاترین زتا جونز» چاق نمی شود؟

چرا «کاترین زتا جونز» چاق نمی شود؟ رژیم غذایی,ستاره های هالیوودی,تناسب اندام,رژیم لاغری,رژیم غذایی بدون گرسنگی

اتکینز چه می کند؟

رژیم غذایی اتکینز یک رژیم کم کربوهیدرات است و هدف آن استفاده از گلیکوژن ذخیره در بدن است چون به ازای یک گرم گلیکوژن، سه گرم آب از بدن دفع می شود. بنابراین در طول پیروی از این رژیم غذایی آب زیادی از بدن دفع می شود. مرحله اول از این رژیم را مرحله القایی می گویند. در این مرحله  بدن وارد مرحله لیپولیز/کتوزیز می شود. در این مرحله چون کربوهیدرات کمی وارد بدن می شود، بدن به جای کربوهیدرات، چربی می سوزاند. این مرحله دو هفته زمان نیاز دارد .

 کاهش وزن در فاز دو

در مرحله دوم به تدریج کربوهیدرات به برنامه غذایی اضافه می شود. این کار تا زمانی که فرد وزن از دست می دهد، ادامه دارد. در این مرحله به طور معمول روزانه پنج گرم کربوهیدرات به رژیم اضافه می شود. بسته به اینکه با چه سرعتی وزن کم می کنید و چطور به طرف وزن دلخواه خود می روید، ممکن است به طور طبیعی دو تا سه هفته یا یکی، دو ماه روی رژیم ادامه کاهش وزن باشید. 

فاز سوم برای همه عمر

همچنان کربوهیدرات به برنامه غذایی افزوده می شود، ضمن آنکه سبزی ها نیز وارد رژیم می شوند. هدف، آن است که فرد بیشترین مقدار مصرفی کربوهیدرات روزانه را بدون کاهش یا افزایش وزن پیدا کند. آنچه شما در رژیم پیش نگهدارنده می آموزید، همانی است که در رژیم القایی و ادامه کاهش وزن یاد گرفته اید ولی در این مرحله روند کاهش وزن کندتر است. در این مرحله شما به برنامه غذایی تمام عمر عادت می کنید. افزایش کربوهیدرات به صورت تدریجی و خزنده، رژیم نگهدارنده را سالم و قابل اطمینان می کند. 

اتکینز چه ایرادی دارد؟

مانند هر رژیمی، رژیم اتکینز نیز عوارضی دارد که باید به آنها توجه داشت. اغلب منتقدان معتقدند این رژیم دو عیب بزرگ دارد؛ اول اینکه پروتئین زیادی را وارد بدن می کند. در این حالت بار فراوانی به کلیه ها و کبد وارد می شود و دوم اینکه کربوهیدرات کافی به بدن نمی رساند و با ایجاد کتوزیز کلسیم استخوان ها خارج شده و می تواند زمینه بروز پوکی استخوان را فراهم کند. عوارض دیگری که می تواند در اثر پیروی از این روش کاهش وزن ایجاد شود عبارتند از: یبوست شدید، هموروئید، بدبویی نفس، ریزش مو، آزردگی کبد و عصبانیت شدید. 

رژیم ستاره ها

 رژیم اتکینز رژیمی است که طراحانش ادعا می کنند بدون گرسنگی می تواند اضافه وزن شما را از بین ببرد. سالیان سال است که این رژیم در سراسر دنیا جای خوبی برای خود پیدا کرده و افراد زیادی صد ها و شاید هزاران کیلوگرم از چربی های اضافه خود را با آن آب کرده اند.  در میان ستاره های سینما که همیشه باید مراقب سلامت خود باشند، رژیم اتکینز طرفداران خاص خود را دارد. از جمله این ستاره ها می توان به جنیفر آنیستون، گری هالیول و رابین ویلیامز اشاره کرد. 

جنیفر آنیستون 

چرا «کاترین زتا جونز» چاق نمی شود؟

او در دور ه ای از رژیم اتکینز استفاده کرده است. او می گوید علاقه زیادی به سس مایونز و ساندویچ داشته است اما مدتی از رژیم اتکینز پیروی کرده و توانسته عادات بد غذایی اش را کنار بگذارد.

رابین ویلیامز

چرا «کاترین زتا جونز» چاق نمی شود؟

یکی دیگر از ستارگان پیرو این رژیم رابین ویلیامز است. او می گوید بر اثر استفاده از دارو های ضدافسردگی دچار چاقی شده بود.  اما با رژیم اتکینز سعی در رسیدن به تناسب اندام داشته است.

کاترین زتا جونز

چرا «کاترین زتا جونز» چاق نمی شود؟

کاترین زتا جونز بعد از تولد فرزندش، دوباره با اندامی متناسب در جمع های هنری حاضر شد. البته این رژیم برای او همراه با ورزش بود و به همین  دلیل به او کمک کرد  خیلی سریع به وزن مناسب برسد.

بن افلک

چرا «کاترین زتا جونز» چاق نمی شود؟

برای شما هم راز خوش تیپی بن افلک سوال است. ما به این سوال پاسخ می دهیم. او یکی دیگر از پیروان رژیم اتکینز است. او با کمک این رژیم در فیلم PEARL HARBOR توانست خوش بدرخشد. 

 

چرا «کاترین زتا جونز» چاق نمی شود؟

جدید ترین مطالب سایت