لوله آتشخوار

فروش ویژه اسلایسر هندوانه

هم اکنون این محصول با 65 درصد تخفیف عرضه شده است

فقط 10000 تومان 

خرید اینترنتی

»

کارهایی که 4 ماه قبل از ازدواج باید انجام داد

اگر مراسم تان مفصل است و موسسه ای آن را برگزار می کند از همان ابتدای عقد قرار داد منوی شما تعیین می شود اما در صورتی که خودتان می خواهید شام مراسم را به یک موسسه تهیه غذا سفارش دهید به آشپزخانه آنها بروید غذا را امتحان کنید و در صورت پسندیدن با آنها قرار داد ببندید.

هموطن:

   منوی غذا و پذیرایی تان را تعیین کنید

اگر مراسم تان مفصل است و موسسه ای آن را برگزار می کند از همان ابتدای عقد قرار داد منوی شما تعیین می شود اما در صورتی که خودتان می خواهید شام مراسم را به یک موسسه تهیه غذا سفارش دهید به آشپزخانه آنها بروید غذا را امتحان کنید و در صورت پسندیدن با آنها قرار داد ببندید. بیشتر این موسسات مهماندار مجلس هم به نسبت تعداد مهمان های شما به محل اعزام می کنند و ظروف و صندلی هم کرایه می دهند. از همین حالا میوه فروشی منصفی را در محل، میدان تره باره شهرداری یا میدان میوه و تره بار اصلی شهر پیدا کنید و از او قیمت بگیرید تا روز قبل یا صبح مراسم میوه  مورد نیازتان را از آنجا بخرید.

   به دنبال عکاس و فیلم بردار مناسب باشید

داشتن یک عکاس و فیلم بردار در مجلس چند میلیون تومان به هزینه شما می افزاید اگر در مضیقه اید می توانید برای تهیه چند عکس به آتلیه بروید و فیلم  برداری را بر عهده جوانان فامیل بگذارید. می توانید برای ثبت عکس های حرفه ای از مراسم حلقه نامزدی یا عقد عکاسی را برای ثبت همین لحظات استخدام کنید که هزینه تان کمتر شود.

   یک گروه موسیقی دعوت کنید

چنین گروهی بسته به کیفیت کار و تعداد اعضا از حدود 200 هزار تومان برای تان آب می خورد. دی جی ها برای نامزدی مناسب اند زیرا قرار نیست در جشن موسیقی خاصی نواخته شود و موسیقی های مرسوم می توانند انتخاب و پخش شوند و چون دی جی معمولا 1 نفر است هزینه کمتری به شما تحمیل می کند. این افراد معمولا دستگاه های نورپردازی هم دارند که بسته به نوع دستگاه هزینه شما را اضافه می کنند.

  میز و صندلی سفارش دهید

موسسات تهیه غذا معمولا میز و صندلی دارند اگر غذا را خودتان تهیه می کنید یا موسسه مورد نظرتان میز و صندلی ندارد می توانید به تعداد مهمان ها صندلی و به نسبتی مشخص از مهمان ها میز و رگال لباس هم سفارش دهید.

   کیک دل خواه تان را سفارش دهید

رسم است که داماد کیک نامزدی را به منزل عروس ببرد. می توانید از قبل با نامزدتان به یک قنادی دل خواه بروید و کیک مورد علاقه تان را سفارش دهید.

    از آرایشگاه وقت بگیرید

اگر آرایشگاهی معروف را مد نظر دارید به آنجا بروید و بگویید می خواهید برای مراسم عقد یا نامزدی حاضر شوید که در این صورت برای تان پکیجی از خدمات ابرو، اپیلاسیون، رنگ مو، شینیون و گریم در نظر گرفته می شود. این خدمات در سالن های بالای شهر حدود 1-2 میلیون هزینه دارد اما در سالن های محله های متوسط با 500 تا 700 هزار تومان هم انجام می شود. اگر از نظر هزینه در مضیقه هستید هیچ لزومی ندارد به آرایشگر بگویید برای چه منظوری می خواهید آماده شوید بروید از شینیون کار و میکاپ آرتیستی که در یک سالن کار می کنند و می دانید نتیجه کارشان چندساعت دوام دارد ( نه مثلا شینیون کاری که نتیجه کارش تا رسیدن به محل مهمانی دسته دسته باز می شود) جدا جدا وقت بگیرید و در هزینه صرفه جویی کنید. به طور متوسط یک شینیون برای تان 30 تا 50 هزار تومان و آرایش و گریم از 70 تا 200 هزار تومان هزینه دارد  

جدید ترین مطالب سایت