لوله آتشخوار

فروش ویژه اسلایسر هندوانه

هم اکنون این محصول با 65 درصد تخفیف عرضه شده است

فقط 10000 تومان 

خرید اینترنتی

از اول تیر هوا گرم تر می شود

با وجود کاهش نسبی دمای هوا در دو روز گذشته به ویژه در شمال کشور، از اول تیرماه هوای بیشتر شهرها گرم تر می شود.

هموطن :کورش محمدپور، کارشناس هواشناسی با اشاره به کاهش نسبی دما در یکی دو روز گذشته، تصریح کرد: دیروز شهرهای شمالی هوای نسبتا خنک تری داشتند اما در روزهای آینده دمای هوا در اغلب مناطق کشور افزایش می یابد.

او با اشاره به وجود جریانات بارشی در جنوب شرق کشور افزود: در چند روز آینده در استان های کرمان، سیستان و بلوچستان، خراسان جنوبی و هرمزگان به ویژه از بعد از ظهر امروز، شاهد افزایش ابرها خواهیم بود و این امر باعث بارش های پراکنده و رگبار موقتی خواهد شد.

از اول تیر هوا گرم تر می شود

محمدپور اضافه کرد: این شرایط در مناطق شمالی آذربایجان شرقی و آذربایجان غربی نیز حاکم است و بارش های پراکنده در این مناطق نیز رخ می دهد.

در سایر مناطق کشور هوا صاف و آفتابی همراه با افزایش دما پیش بینی شده است.

ضمن اینکه در مناطقی از شرق، جنوب شرق و جنوب غرب، فردا و پس فردا وزش باد شدیدتر می شود و احتمال دارد سبب ایجاد گردوخاک در برخی شهرها شود.

حادثه دردناک برای هموطنان اهل ایرندگان

* رگبار و رعد و برق در دو روز گذشته نیز در جنوب شرق کشور حاکم بود و متاسفانه باعث جاری شدن سیلاب در برخی نقاط مرکزی استان سیستان و بلوچستان از جمله ایرندگان خاش شد.

در اثر رعد و برق در منطقه بیرک ایرندگان، سه نفر از هموطنانمان از اهالی روستای زیان دچار سانحه شدند و یکی از آنها که دختربچه نوجوانی بود در اثر صاعقه جان خود را از دست داد.

محمدامین حسین زهی، رییس جمعیت هلال احمر خاش در این باره گفت: در اثر بارش شدید باران و رعد و برق، دو چوپان و یک دخترچه از ساکنان روستای زیان واقع در ارتفاعات کوه بیرک گرفتار صاعقه شدند که تلاش امدادگران برای نجات جان دختربچه بی نتیجه ماند.

در این حادثه 20 راس گوسفند نیز از بین رفتند.

جدید ترین مطالب سایت