فروش ویژه اسلایسر هندوانه

هم اکنون این محصول با 65 درصد تخفیف عرضه شده است

فقط 10000 تومان 

خرید اینترنتی

»

چرا جرج کلونی پول‌هایش را به لبنان می‌فرستد؟

«من علاقه مندم بدانم آقای کلونی چقدر از شرکت پول گرفته٬ و چقدر از این پول به لبنان رفته است؟» ٬ این سوال یکی از سهامداران از مدیر اجرایی شرکت تایم وارنر بود.

هموطن :جمعه ۱۹ ژوئن نشست سالانه شرکت تایم وارنر تبدیل به صحنه ای برای حملات شخصی به جرج کلونی و همسرش شد. در جلسه پرسش و پاسخ یکی از سهامداران اعلام کرد گفت مسائل پشت پرده زشت و ناهنجاری در ازدواج جرج کلونی با امل علم الدین وجود دارد. این اظهارات باعث شد که مدیراجرایی شرکت مداخله کرده و با اعلام اینکه نشست سالانه شرکت جایی برای بیان دیدگاه های شخصی افراد نیست٬ اوضاع را آرام کرد.

«برای فیلم های «آرگو» و «جاذبه» چقدر به کلونی پرداخت کرده اید؟» این سوال که از جانب یکی از سهامداران خانم شرکت مطرح شد٬ آغازگر یک حمله بی ربط به جرج کلونی و همسرش امل علم الدین بود. سهامدار مذکور این زوج هالیوودی را به انتقال پول به دشمنان آمریکا متهم کرد. این سهامدار در ادامه حرف هایش گفت : « علم الدین در رسانه ها به عنوان یک وکیل بین المللی مدافع حقوق بشر نشان داده می شود٬ اما او اینگونه نیست. او وکیل جنایتکاران است. او وکیلی است که اشرار را به خیابان باز می گرداند.»

در این نشست برخی از فیلم های شرکت چون «توده سیاه» و «بت من و سوپرمن :  طلوع عدالت» معرفی شدند. «بتمن و سوپرمن  : طلوع عدالت»پیش بینی می شود به یکی از پرفروش ترین فیلم های سال 2016 میلادی تبدیل شود. دیگر فیلم مهم این شرکت یعنی «توده سیاه» نیز با بازی خیره کننده جانی دپ ۱۸ سپتامبر به اکران گذاشته خواهد شد.

جدید ترین مطالب سایت