لوله آتشخوار

فروش ویژه اسلایسر هندوانه

هم اکنون این محصول با 65 درصد تخفیف عرضه شده است

فقط 10000 تومان 

خرید اینترنتی

»

نیمه گمشده خودتان را پیدا کنید

هلن فیشر، پژوهشگر و روانشناس آزمونی برای تان طراحی کرده که نشان می دهد شما چه شخصیتی دارید.

هموطن:

نیمه گمشده خودتان را پیدا کنید

نیمه گمشده خودتان را پیدا کنید شخصیت شناسی,هلن فیشر

نیمه گمشده خودتان را پیدا کنید

نیمه گمشده خودتان را پیدا کنید

نیمه گمشده خودتان را پیدا کنید

 

چه نمره ای می گیرید؟

برای امتیاز دادن به آزمون، برای هر پاسخ  کاملا مخالف به خودتان صفر امتیاز بدهید و یک امتیاز برای هر پاسخ مخالف، دو امتیاز برای هر پاسخ موافق و  سه امتیاز برای هر پاسخ کاملا موافق.  بعد از این، امتیازهای هر معیار را با هم جمع کنید. معیار اول میزان اینکه چقدر شما فردی جست وجوگر هستید را اندازه گیری می کند. معیار دوم اینکه چقدر فرد سازنده ای هستید را نشان می دهد. معیار سوم مشخص می کند شما چقدر مدیر هستید و معیار چهارم اینکه چقدر فردی مذاکره کننده ای هستید را  می سنجد. دو معیاری که امتیازتان در آن بیشتر است ویژگی های شخصیتی اولیه و ثانویه تان را مشخص می کند.

سرشت شما تغییر نمی کند

این مسئله در شبی که در واشنگتن سخنرانی داشتم برایم اثبات شد. در آن شب خانمی از شنوندگان نزد من آمد و اظهار داشت که سه سال است که با مردی در رابطه عشقی است. او می گفت در این زمان هیچ وقت خودم نبودم و نتوانستم خودم را دوست داشته باشم. به دروغ وانمود می کردم داستان های جنگی دوست دارم و به برنامه های ورزشی علاقه دارم. او در کنار مرد مورد علاقه اش نقش افراد ساده لوح که هیچ شناختی از علایق خود ندارند را بازی می کرده. او تمام تلاش خود را می کرده تا از عهده این نقش ها برآید. دیگر ناتوان شده بود. می گفت: «هر گاه مرد مورد علاقه ام برای سفر کاری از شهر خارج می شود من به خود واقعی ام تبدیل می شوم.» 

نیمه گمشده خودتان را پیدا کنید

اریک فروم، روانشناس می گوید: «صداقت در عشق به این معناست که علاقه شما منجر به تخریب هویت کسی نشود.» من پیش بینی می کنم که این زن نهایتا از این نقش بازی کردن خسته می شود و با خود واقعی اش با عشقش روبه رو می شود. صداقت او در نهایت دو نتیجه خواهد داشت؛ باعث شکست یا شکوفا شدن عشقش می شود. مهم نیست چه بر سر رابطه شان می آید بلکه مهم این است که او حس بهتری نسبت به خودش پیدا می کند.

جدید ترین مطالب سایت