لوله آتشخوار

فروش ویژه اسلایسر هندوانه

هم اکنون این محصول با 65 درصد تخفیف عرضه شده است

فقط 10000 تومان 

خرید اینترنتی

»

خانمی که در ماه عسل تزریق ژل کرده بود!

مهمان ماه عسل خانمی بود که به درخواست دوستش با او به یک مطب رفته و در آنجا زیردست یک پزشک زیبایی نشسته و رضایت داده که به صورتش ژل تزریق شود.

 

خانمی که در ماه عسل تزریق ژل کرده بود!

مهمان ماه عسل خانمی بود که به درخواست دوستش با او به یک مطب رفته و در آنجا زیردست یک پزشک زیبایی نشسته و رضایت داده که به صورتش ژل تزریق شود.

احسان علیخانی روبه روی بانویی نشست که پس از تزریق ژل زندگی اش سیاه شده بود.

ماجرای خانمی که در ماه عسل قربانی تزریق ژل شد

او که با فرزند بزرگش به ماه عسل آمده بود گفت که سوپرمارکت دارد و یک روز تصادفی به درخواست دوستش با او به یک مطب رفته و در آن جا زیردست یک پزشک زیبایی نشسته و رضایت داده که به صورتش ژل تزریق شود.

او گفت که پس از تزریق ژل احساس بدی داشته و مدام حس می کرده که چیزی زیرپوست او راه می رود. چند روز بعد او دوباره به پزشک مراجعه می کند و از او می خواهد که این ژل را از زیرپوستش بیرون بکشد، پزشک هم همین کار را می کند اما؛ «شروع کرد با سرنگ های بزرگ این ها را بیرون کشیدن، دخترم هم کنارم بود، یک مایع سیاهی داخل سرنگ جمع می شد و من از شدت درد فریاد می زدم.»

کار همین جا خاتمه نمی یابد، صورت این زن دچار عفونت می شود و این عفونت در بدن او پیش روی می کند.

زهره حمیدی که همراه این مهمان بود و در برنامه حضور داشت، به درخواست علیخانی عکس این خانم را پیش از عمل زیبایی روبه دوربین گرفت تا مخاطبان برنامه تصویر چهره ی او را پیش از عمل ببینند.

علیخانی پیش از نشان دادن تصویر این زن گفت که فکر کنم تصویر مشکل منشوری داشته باشد، اما مهمان دیگر برنامه گفت که نه کاملاً پوشیده است.

در ادامه پسر 39 ساله این زن هم درباره ماجرای بیماری مادرشان سخن گفت و توضیح داد که در این مدت چه بلایی بر سر مادرشان آمده است.

میهمان برنامه گفت که پزشکی که این کار را با صورت او کرده، شماره نظام پزشکی داشته اما متخصص زیبایی نبوده.

این برنامه البته مهمانان دیگری هم داشت، یکی از آن ها مردی بود که از قربانیان جراحی زیبایی بود و سه بار بینی اش را عمل کرده بود. او گفت تازه فهمیده که جراح بینی اش نه یک متخصص که تکنسین بوده است.

مهمانان دیگر برنامه اما به دلیل مشکل تنفسی بینی اش را عمل کرده بود و از نتیجه کار هم راضی بود، او پیش یک متخصص رفته بود و می گفت که نه تنها مشکلی پیدا نکرده بلکه تنفسش هم خیلی بهتر شده است.

مهران رجبی بازیگر سینما و تئاتر هم در دقایق پایانی به جمع مهمانان برنامه پیوست و گفت که هیچ وقت راضی نمی شود بینی اش را عمل کند.

در انتهای این برنامه خانمی که تصمیم داشت بینی اش را عمل کند، از خیر این کار گذشت و مجاب شد که دست به صورتش نزند.

گردآوری : گروه فرهنگ و هنر سیمرغ

جدید ترین مطالب سایت