لوله آتشخوار

فروش ویژه اسلایسر هندوانه

هم اکنون این محصول با 65 درصد تخفیف عرضه شده است

فقط 10000 تومان 

خرید اینترنتی

»

مواد مخدر، جنگ بدون مرز

فرماندار شهرستان شهرکرد گفت: مصرف مواد مخدر و روان گردان‎ها به عنوان زلزله خاموش، جنگ بدون مرز و بزرگ ترین منکر عصر حاضر است.

هموطن :«حمید ملک‎پور» مصرف مواد مخدر را بزرگترین شوک هزاره سوم دانست و با یادآوری سخنان خود در نماز جمعه این هفته استان، اظهار کرد: نیروهای بیگانه ی غربی که خود را حامیان حقوق بشر تلقی می‎کنند از عوامل اصلی تولید و توزیع مواد مخدر هستند.

وی باز کردن جبهه ی جدیدی برای افزایش فشارها بر جمهوری اسلامی ایران و نیز تنزل جایگاه ما از یک کشور مدعی مبارزه با مواد مخدر به یک کشور متهم را از اهداف غرب از ورود به این عرصه برشمرد.

ملک‎پور افزود: هم جواری ایران با افغانستان زمینه ی ورود محموله‎های قاچاق و ترانزیت مواد مخدر از مرزها را فراهم کرده و موجب سوءاستفاده برخی عناصر سودجو و متخلف در تولید مواد صنعتی و روان گردان ها در برخی مناطق کشور شده است.

فرماندار شهرکرد موضوع مواد مخدر و روان گردان‎ها را به عنوان بحران چهارم بعد از فقر و رشد جمعیت، نابودی محیط  زیست و تهدیدات هسته‎ای دانست و گفت: مصرف مواد مخدر و روان گردان‎ها به عنوان بزرگترین شوک هزاره سوم است و کمتر کشوری در جهان وجود دارد که با این معضل دست و پنجه نرم نکرده باشد.

وی با بیان این که بخش اعظمی از طلاق‎ها و افرادی که در زندان به سر می‏ برند مرتبط با موضوع مواد مخدر هستند، تصریح کرد: در همین راستا و به منظور اجرایی کردن منویات رهبری، موضوع اجتماعی کردن مبارزه با مواد مخدر باید در اولویت قرار گیرد، چون از اهمیت ویژه ای برخوردار است.

ملک‎پور، سرمایه گذاری در عرصه ی پیشگیری از سوءمصرف از سوی همه ی دستگاه های شهرستان، بهره گیری از ظرفیت خیرین در حوزه‎های مختلف مبارزه با مواد مخدر و بهره گیری از همه ی ظرفیت‎های اجتماعی در محلات به ویژه مساجد، بسیج، روحانیت، و ائمه جمعه با هدف مشارکت همه جانبه در جهاد مقدس مبارزه با مواد مخدر را ضروری برشمرد.

جدید ترین مطالب سایت