لوله آتشخوار

فروش ویژه اسلایسر هندوانه

هم اکنون این محصول با 65 درصد تخفیف عرضه شده است

فقط 10000 تومان 

خرید اینترنتی

»

تفکیک جنسیت در صدا و سیما صحت دارد؟

روابط عمومی سازمان صداوسیما خبر منتشر شده مبنی بر تفکیک جنسیتی را در این رسانه رد کرد.

 

تفکیک جنسیت در صدا و سیما صحت دارد؟

روابط عمومی سازمان صداوسیما خبر منتشر شده مبنی بر تفکیک جنسیتی را در این رسانه رد کرد.

طرح تفکیک جنسیت بانوان و آقایان

روز یکشنبه 31 خردادماه, با اعلام خبری مبنی بر آغاز طرح تفکیک جنسیتی در صداوسیما مطرح شد ، نرگس آبروانی معاون سازمان صدا و سیمای جمهوری اسلامی ایران به تازگی بخشنامه ای مبنی بر آغاز طرح تفکیک جنسیتی به مدیران شبکه های صدا ابلاغ کرده است.

در این خبر همچنین آمده بود که مسئولان شبکه های مختلف رادیو از جمله رادیو ورزش، اقتصاد و جوان نیز بر اساس دستور صادر شده، کار را آغاز کرده اند و به این ترتیب تمام اتاق هایی که مسئولیت مدیریت آنها با آقایان بوده، از کارمند و منشی خانم تخلیه شده است.

اما حالا داود نعمتی مدیرکل روابط عمومی صدا و سیما می گوید به هیچ وجه چنین بخشنامه ای صادر نشده است. او در گفت وگویی، درباره این موضوع می گوید: «نمی دانم چرا چنین خبری منتشر شده است. به هیچ وجه چنین بخشنامه ای صادر نشده و همین الان منشی مدیر روابط عمومی معاونت صدا یا منشی مدیر شبکه ایران، خانم هستند.»

او اضافه می کند: «البته بعضی از مدیران شبکه های ۲۴ ساعته که مجبورند ساعت های زیادی تا پاسی از شب گذشته در سازمان بمانند ترجیح دهند منشی مرد داشته باشند که او نیز بتواند تا دیر وقت در دفتر حضور داشته باشد و کار کند، اما این که بخشنامه ای برای تفکیک جنسیتی یا برکناری منشی های خانم صادر شده باشد به هیچ وجه صحت ندارد.»

 طرح تفکیک جنسیتی، یکی از طرح های جنجالی دولت های محمود احمدی نژاد بود. طرحی که مخالفان و موافقانی دارد و هر از چندگاهی از سوی شخصیت های مختلف سیاسی و نظامی مطرح می شود.

آخرین بار این محمدباقر قالیباف بود که طی اجرای طرحی با عنوان تکریم بانوان دست به تفکیک جنسیتی در سازمان شهرداری تهران شد.

گردآوری : گروه فرهنگ و هنر سیمرغ

جدید ترین مطالب سایت