فروش ویژه اسلایسر هندوانه

هم اکنون این محصول با 65 درصد تخفیف عرضه شده است

فقط 10000 تومان 

خرید اینترنتی

»

طرز تهیه 15 سالاد تابستانی

لایه های تشکیل دهنده این سالاد عبارتند از ذرت تازه و سیب زمینی و ماهی تن گریل شده و سس آن هم از آبلیمو ، زیره و روغن زیتون تصفیه نشده می باشد .

هموطن :

این سالادهای تازه شامل همه نوع مواد غذایی هستند . ترکیب وسوسه انگیز تازه ترین میوه ها و سبزی های تابستانی برای شام کامل در آب و هوای گرم تابستان با سس سرکه  و دیگر سس ها بسیار لذیذ و خوشمره است . 

سالاد ذرت شیرین و قره قاط ( بلوبری )

ترکیب ذرت و میوه قره قاط ترکیب غیر منتظره ای است اما در این سالاد لیمو شیرازی با زیره سبر طعم این دو ( ذرت شیرین و قره قاط ) را به آسانی با هم جور می کند . 

طرز تهیه 15 سالاد تابستانی

 

 

سالاد کوفته کله گنجشکی چینی با اسفناج 

مواد این سالاد  کوفته کله گنجشکی ، اسفناج تازه ، توت فرنگی های آبدار و یک نوع سس سرکه توت فرنگی خانگی می باشد . برای تزیین سالاد می توانید از چیبس سیب زمینی ادویه دار استفاده نمایید .

طرز تهیه 15 سالاد تابستانی

 

 

سالاد ریحان و گوجه فرنگی  

طعم سس پستو ( سسی ایتالیایی که مواد اولیه آن سیر خرد شده ، ریحان تازه ، پنیر پارمژان ، روغن زیتون  و... می باشد ) در ترکیب با گوجه فرنگی و ریحان تازه فوق العاده خواهد بود . برای غنی تر شدن سالاد  و برای اینکه بتوان به عنوان یک وعده شام سبک از آن استفاده کرد می توانید مقداری جوجه یا ماهی به سالادتان اضافه کنید . 

طرز تهیه 15 سالاد تابستانی

 

 

سالاد خربزه با سس کنجد شیرین

شیرینی خربزه، طالبی یا عسلک در دستور این سالاد خوشمزه طعم فلفل قرمز موجود در سس را تعدیل می کند . 

طرز تهیه 15 سالاد تابستانی

 

 

سالاد ذرت تازه با برنج 

ترکیب ذرت تازه ، برنج پخته شده سرد با آب گوجه فرنگی  و شاهی تازه این سالاد را به شام سبک برای آب و هوای گرم تبدیل می کند . تکه های فلفل سبز و پیاز قرمز  را هم می توانید به این سالاد اضافه کنید . 

طرز تهیه 15 سالاد تابستانی

 

 

سالاد استیک  و سیب زمینی 

سیب زمینی های کباب شده به همراه استیک گوشت دنده که با مقداری زیادی کاهو سرو می شود . 

طرز تهیه 15 سالاد تابستانی

 

سالاد لایه ای ماهی تن 

لایه های تشکیل دهنده این سالاد عبارتند از ذرت تازه  و سیب زمینی  و ماهی تن گریل شده و سس آن هم از آبلیمو ، زیره و روغن زیتون تصفیه نشده می باشد . 

طرز تهیه 15 سالاد تابستانی

سالاد پاستای نعنایی با گوشت بره  

شاهی و نعنای مخلوط شده با پاستا  را در داخل ظرف  ریخته و گوشت بره طعم دار شده با فلفل را از داخل گریل داغ داغ بر روی اینپاستا بریزید و نوش جان کنید . 

طرز تهیه 15 سالاد تابستانی

 

 

جدید ترین مطالب سایت