فروش ویژه اسلایسر هندوانه

هم اکنون این محصول با 65 درصد تخفیف عرضه شده است

فقط 10000 تومان 

خرید اینترنتی

»

برادرزاده قلابی آقای وزیر دستگیر شد

سرپرست پایگاه هشتم پلیس آگاهی تهران بزرگ از دستگیری متهم سابقه داری که خود را برادر زاده وزیر صنعت معدن و تجارت معرفی کرده و اقدام به کلاهبرداری از شهروندان کرده بود، خبر داد.

هموطن :در تاریخ پنجم اردیبهشت ماه امسال نماینده حقوقی وزارات صنعت و معدن به عنوان شاکی در دادسرای ناحیه 10 تهران حاضر و با طرح شکایتی اعلام کرد که شخصی با معرفی خود تحت عنوان برادرزاده شخص وزیر و ارائه معرفی نامه مجعول ، قصد گرفتن نمایندگیِ یکی از شرکت های خودروسازی را داشته است.

با تشکیل پرونده مقدماتی با موضوع جعل و به دستور شعبه سوم بازپرسی دادسرای ناحیه 10 تهران، پرونده برای رسیدگی در اختیار پایگاه هشتم پلیس آگاهی تهران بزرگ قرار گرفت و نماینده حقوقی وزارت صنعت و معدن پس از حضور در پایگاه هشتم پلیس آگاهی، در اظهارات خود به کارآگاهان گفت: چندی پیش شخصی با جعل هویت و همچنین جعل عنوان نماینده سازمان بازرسی کل کشور، به دفتر مرکزی یکی از شرکت های خودروسازی کشور مراجعه و قصد داشته تا با ارائه مدارک شناسایی و همچنین معرفی نامه مجعول نسبت به گرفتن نمایندگی خدمات پس از فروش، برای شخصی به نام پیمان . ش در استان فارس اقدام کند که عوامل حراست وزارتخانه با بررسی مدارک ارائه شده از سوی این شخص اطلاع پیدا کردند که این مدارک تماماً مجعول بوده و شخص وزیر نیز صراحتا عنوان داشته اند که برادرزاده ای با این مشخصات نداشته و هرگونه اقدام برای اخذ نمایندگی شرکت های خودروسازی نیز می بایست برابر ضوابط قانونی انجام شود.

کارآگاهان پایگاه هشتم با بررسی تصاویر دوربین های مداربسته دفتر مرکزی شرکت خودروسازی، موفق به شناسایی تصویر برادرزاده قلابی وزیر شدند ؛ با به دست آمدن تصویر این شخص و انجام چهره نگاری از طریق بانک اطلاعات مجرمین سابقه دار، کارآگاهان موفق به شناسایی یکی از مجرمان سابقه دار به نام محمد . ن (متولد 1359) با بیش از هفت سابقه ارتکاب جرایم مختلف با موضوعات جعل ، کلاهبرداری، سرقت، خیانت در امانت، نگهداری سلاح و مهمات جنگی و ... شدند.

همزمان با شناسایی محمد . ن و در ادامه رسیدگی به پرونده ، پیمان . ش که متهم ( محمد . ن ) قصد داشت تا امتیاز نمایندگی شرکت خودروسازی را برای وی اخذ کند نیز شناسایی و در تحقیقات از وی مشخص شد که متهم ضمن معرفی خود به عنوان برادرزاده وزیر و همچنین نماینده سازمان بازرسی کل کشور مدعی شده که بواسطه این ارتباطات قادر به دریافت نمایندگی از شرکت های خودروسازی است و با طرح پیشنهاد اخذ نمایندگی خدمات پس از فروش از شرکت خودروسازی مبلغ 30 میلیون تومان از پیمان . ش دریافت کرده است.

با بهره گیری از اطلاعات به دست آمده از سوابق متهم ، کارآگاهان موفق به شناسایی مخفیگاه متهم در خیابان تهران نو و دستگیری وی در تاریخ 26 خرداد ماه امسال شدند. متهم در اظهارات اولیه منکر هرگونه جعل مدارک و همچنین سوء استفاده از شباهت فامیلی خود با شخص وزیر شده اما در ادامه و با ارائه دلایل و شواهد غیر قابل انکار مجبور به اعتراف شد.

در ادامه رسیدگی به پرونده و با شناسایی تعداد دیگری از اشخاصی که متهم تحت عناوین مختلف به آنها مراجعه کرده، مشخص شد که متهم ضمن معرفی خود تحت عناوین مختلف دولتی و به بهانه های مختلف از جمله اخذ مجوز ساخت پمپ بنزین در سطح شهر تهران، انجام امور قضایی، انجام امور بیمه ای در خصوص بیماری های خاص"و ... ، نسبت به فریب این افراد و دریافت وجوهات مختلف از آنها اقدام کرده است.

 بر اساس اعلام مرکز اطلاع رسانی پلیس آگاهی پایتخت، سرگرد کارآگاه قُباد بُرجی ، سرپرست پایگاه هشتم پلیس آگاهی تهران بزرگ، با اعلام این خبر گفت: متهم پرونده با قرار بازداشت موقت و برای انجام تحقیقات تکمیلی در اختیار پایگاه هشتم پلیس آگاهی تهران بزرگ قرار دارد؛ لذا از کلیه شکات و مالباختگانی که بدین شیوه و شگرد مورد کلاهبرداری قرار گرفته اند دعوت می شود تا برای شناسایی متهم و پیگیری شکایات خود به پایگاه هشتم پلیس آگاهی تهران بزرگ واقع در میدان حر – خیابان 12 فروردین مراجعه کنند.

جدید ترین مطالب سایت