لوله آتشخوار

فروش ویژه اسلایسر هندوانه

هم اکنون این محصول با 65 درصد تخفیف عرضه شده است

فقط 10000 تومان 

خرید اینترنتی

»

جدیدترین خبر از «من» با بازی لیلا حاتمی + عکس

سعید سعدی از پایان فیلمبرداری، فیلم سینمایی «من» به کارگردانی سهیل بیرقی خبر داد.

هموطن :یکی از تهیه کنندگان این فیلم گفت: فیلمبرداری این فیلم به عنوان یک اثر پر لوکیشن و سنگین در 34 لوکیشن انجام شده است.

وی اضافه کرد: کل فیلمبرداری ما در تهران و حومه انجام شد و به رغم سنگینی پروژه، با تلاش دوستان سه، چهار روز است که فیلمبرداری را تمام کرده ایم و وارد مرحله صداگذاری شده ایم.

این تهیه کننده سینما درباره زمان احتمالی اکران این فیلم توضیح داد: فعلا مشغول دیگر مراحل آماده سازی هستیم و بعد از انجام این مراحل، فیلم را برای دریافت پروانه نمایش به اداره نظارت و ازشیابی ارائه خواهیم کرد.

سعدی افزود: شاید بتوانیم فیلم را پیش از جشنواره فجر اکران کنیم اما شاید هم اولین نمایش فیلم در جشنواره باشد، به هر حال فیلم «من» کاری است که کاملا در بخش خصوصی و با هزینه این بخش تولید شده است و باید زمان مناسبی را برای اکران آن در نظر بگیریم تا سرمایه گروه هدر نشود.

در فیلم «من» لیلا حاتمی،امیر جدیدی، بهنوش بختیاری،علی استادی، علی منصور، سعید عطاییان و مانی حقیقی به ایفای نقش می پردازند.

لیست عوامل اصلی فیلم «من» به شرح زیر است: نویسنده و کارگردان: سهیل بیرقی، مشاور کارگردان:عبدالرضا کاهانی، تدوین :شیما منفرد،مدیر فیلمبرداری:معین رضا مطلبی، طراح صحنه و لباس: فرحناز نادری، طراح چهره پردازی: عظیم فراین، مدیرصدابرداری: ناصر انتظاری،مدیر تولید:کامران حجازی، مدیر برنامه ریزی و دستیار اول کارگردان: امید جزینی، دستیار اول فیلمبردار:احمد کاووسی، مدیر تدارکات: جواد سلیمانی، تهیه کنندگان: سعید سعدی / سعیدخانی.

همچنین علی منصور، سعید عطائیان، احمد غفوری، داود بخشی خانی، داود مرتضوی و مرتضی آقا حسینی سایر بازیگران این فیلم هستند که در خلاصه داستان آن آمده است: « ما رو نرقصون آذر!»

سهیل بیرقی که اولین تجربه مستقل کارگردانی اش را مقابل دوربین برده است تاکنون کارگردان، مدیر برنامه ریزی و دستیار کارگردان فیلم سازانی چون عبدالرضا کاهانی، واروژ کریم مسیحی،حسن فتحی،بهرام توکلی و... بوده است.

جدید ترین مطالب سایت