لوله آتشخوار

فروش ویژه اسلایسر هندوانه

هم اکنون این محصول با 65 درصد تخفیف عرضه شده است

فقط 10000 تومان 

خرید اینترنتی

»

صفحه اینستاگرام خانم بازیگر را هک کردند!!

گلاره عباسی بازیگر سینما و تلویزیون ایران گفت : هیچ اطلاعی از مطلبی که در صفحه ی من هک شده و شما عزیزان را تگ کرده ندارم.

صفحه اینستاگرام خانم بازیگر را هک کردند!!

گلاره عباسی بازیگر سینما و تلویزیون ایران گفت : هیچ اطلاعی از مطلبی که در صفحه ی من هک شده و شما عزیزان را تگ کرده ندارم.

ماجرای هک شدن اینستاگرام گلاره عباسی

گلاره عباسی بازیگر سینما و تلویزیون ایران سر صحنه ی فیلمبرداری سریال «شهرزاد» بود که خبر هک شدن صفحه ی اینستاگرامش را شنید.

او بلافاصله متنی را در صفحه اینستاگرامش منتشر کرد تا دنبال کنندگان این صفحه متوجه شوند، مطلبی که از طرف او ارسال شده و دنبال کنندگانش را هم تگ کرده هیچ ارتباط به او ندارد.

این البته نخستین باری نیست که صفحه یک بازیگر در دنیای مجازی هک می شود و هکرها مطلبی را از طرف او برای دیگران می فرستند.

عباسی نوشته: «دوستان عزیز و همراهان دوست داشتنی، من الان سر پروژه ی «شهرزاد» و در شهرک سینمایی هستم و دسترسی به اینترنت اینجا سخت است و هیچ اطلاعی از مطلبی که در صفحه ی من هک شده و شما عزیزان را تگ کرده ندارم. حضور شما همیشه باعث افتخار من بوده و من همیشه چشم انتظار کامنت های شما و انرژی های خوب شما بوده ام. متوجه دشمنی و آزار دوستانی که دست به حرکات این گونه می زنند، نمی شوم و نمی دانم چرا این حرکت صورت گرفت.»

حدود یک ساعت بعد لاله اسکندری بازیگر سینما و تلویزیون هم این مطلب را منتشر کرد: «بی اخلاقی در فضاى مجازى...الآن مطلع شدم كه صفحه دوست عزيزم خانم گلاره عباسى هك شده و از طرف ایشان مطالبى ناشايست براى هوادارانش ارسال شده...از همه دوستانى كه در اين مدت همراه او بوديد می خواهم كه كمى صبور باشید...زمان همه چیز را آشكار می کند.»

در ادامه این مطلب گلاره عباسی ویدیویی شخصی را از خود در اینساگرام منتشر کرد و با ابراز نگرانی از هک شدن صفحه اش گفت به دنبال کسانی است که دستی در پشت پرده این حرکت دارند.

اخبار فرهنگی و هنری - خبر آنلاین

جدید ترین مطالب سایت